Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Avukat Buket Ebru Söylemez'in Dikkat Çeken Açıklaması!

‘Geçtiğimiz günlerde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına yarışmacı olarak katılan Avukat Buket Ebru Söylemez kurduğu cümleler ile son derece dikkat çekmeyi başardı.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Avukat Buket Ebru Söylemez'in Dikkat Çeken Açıklaması!

Yarışmaya Ordu’dan katılan genç avukatın ailesine ilişkin sarf ettiği cümleler dakikalar içerisinde sosyal medya hesaplarının odak noktası haline geldi.  Yarışmada yaptığı konuşmadan sonra herkesin dikkatini üstüne çeken Söylemez, gelen tepkilere karşı daha fazla dayanamayıp sessizliğiniz bozarak açıklama yaptı. İşte merak edilen o açıklama!

Neler Olmuştu!

Türkiye’nin en sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’e konuk yarışmacı olarak gelen genç avukat Buket Ebru Söylemez ailesine ilişkin bazı açıklamalarda bulunarak onlara dava açacağını ifade etmişti. Anne ve babası öğretmen ve saygın kişiler olan Söylemez, yedi yıl avukatlık yaptıktan sonra eğitim için yurt dışına çıkma kararı alarak mesleğe ara verdiğini ve eğitim sürecince ailesinden destek talep ettiğini dile getirdi. Ancak ailesinin bu talebini yerine getirmeyip kendisine yardımcı olmadıklarını hatta hiçbir zaman ekonomik destekte bulunmadıklarını iddia etti. Yurt dışına uluslararası koşulsuz sevgi terapistliği ve benzeri eğitimler için gittiğini, parayı bulduğu zaman koşulsuz sevgi konusuna dair ailesine dava açacağını söylemesiyle beraber ortalık karıştı.

Açıklama Yapmak Zorunda Kaldı

Özel yaşamında ve program izleyicileri tarafından çok fazla tepki alan genç avukat, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak sessizliğiniz bozdu. Açıklamasında şu sözlere yer verdi

‘’ Beni tanıyan manevi ailem, ben ve yakın çevrem biraz şaşkınlık içerisindeyiz. Yarışma için bir anda kabul edilerek, gece yolculuğuyla hızlıca İstanbul’a geldim. Mülakatları da geçtikten sonra yarışmaya kabul edildim. Bu süreç son derece tempolu ve yorucu geçti benim için. Konuşmalarımda bu yorgunluğun izleri vardı. Ancak o kadar toparlayabildim. Ancak konuşmamın ilgi odağı yapımcı tarafından bu noktaya bilinçli olarak çekilmiş olabilir. Bilinçli olarak yapılmış bir manipüleye maruz kalsam da her şey güzel oldu.’’ Dedi. Ailesiyle tüm bağını kopardığını söyleyen avukatın sosyal medya hesabından ailesinin fotoğraflarını paylaşmış olması da ayrıca kafaları karıştırmaya neden oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER