Natalie Portman Hamile misiniz Sorusuna Çok Sinirlendi! Bedenlerimiz Üzerinden Eleştiri Yapmaktan Vazgeçin!

Son zamanların en çok konuşulan ve adından söz ettiren ünlülerinden olan Natalie Portman. Film çekimleri hazırlıkları için ailesi ile birlikte yaşamaktadır. 39 yaşında olan ünlü oyuncu sosyal medyada bir fotoğraf paylaştı ve fotoğrafı görenler hamile mi sorusunu sordu.

Natalie Portman Hamile misiniz Sorusuna Çok Sinirlendi! Bedenlerimiz Üzerinden Eleştiri Yapmaktan Vazgeçin!

Son zamanların en çok konuşulan ve adından söz ettiren ünlülerinden olan Natalie Portman. Film çekimleri hazırlıkları için ailesi ile birlikte yaşamaktadır. 39 yaşında olan ünlü oyuncu sosyal medyada bir fotoğraf paylaştı ve fotoğrafı görenler hamile mi sorusunu sordu. Yaz aylarında olan Avusturya’ da şortlu ve tişörtlü olan sosyal medyada paylaşılan fotoğrafını görenler hamile sandılar. Fotoğrafta göbeği vardı. Herkes hamile olduğu kanısına vardı. Kadınların fiziki görüntüsü, bedenleri üzerinden konuşmaktan artık vaz geçin dedi. Avusturalyalı ünlü oyuncunun 2 çocuğu var. Biri 3 yaşında diğeri ise 8 yaşındadır. Ünlü oyuncu Natalie Portman magazincilere artık isyan etti. ‘Bedenlerimiz üzerinden fikir dağıtmaktan eleştiri yapmaktan vazgeçin. Bunun sonrasında kadın erkek ayrımcılığı çıkıyor’ diye açıklama yaptı.

Ünlü Oyuncu Hamile Olduğu Söylentilerine Noktayı Koydu…

Hamile olmadığını açıklayarak ‘21. yy bedenlerimiz üzerinden yorum yapmaktan, eleştirilere maruz bırakmaktan vazgeçin. Medya artık fiziki yapımız üzerinden prim yapmaktan vazgeçmeli’ diye açıkladı.

Ünlü oyuncu Thor: Love and Thunder filmi çekimleri ile meşgul. Ailesi çekimler sırasında yalnız bırakmadı yanındalardı.

Natalie Portman, kadın hakları için yapmış olduğu çalışmalar ile sık sık gündem oluyor!

2020 yılı Oscar töreninde giyinmiş olduğu kıyafetle eleştirilerin odak noktası olmuştur. Törende kadınlara yönelik olan eşitsiz olan davranışları kınadı. Oscar töreninde aday bile olamayan kadın yönetmenleri hatırlattı. Törene haksızlığa uğrayan aday bile olamayan kadın yönetmenlerin isminin yazdığı kıyafeti ile gündem oldu.

Son zamanlarda yapmış olduğu açıklamalar ile ünlü isim sürekli olarak gündem olmaya devam etmektedir. Gündem oluşturduğu zamanlarda paylaşmış oldukları ile ilgili ilginç soruların gelmesi kendisini oldukça sinirlendiriyor. Durumun böyle olması ile birlikte yeniden bu durum kendisinin gündem olmasını sağlıyor. Avusturya’ da şortlu ve tişörtlü olan sosyal medyada paylaşılan fotoğrafını görenler hamile olduğunu düşündükleri ünlü ismi bu konuyu sorunca olalar oldu. Ünlü isim bu soruya oldukça fazla sinirlendi. Sosyal medya üzerinden yapılan tartışma ise magazin dünyasının gündemine oturdu.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2021, 21:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
True Legend
True Legend - 3 hafta Önce

Nathalie Portman bir Yahudi siyonist fahişedir

SIRADAKİ HABER