Oğuzhan Koç: Demet'in Hastasıyım

Ünlü müzisyen Oğuzhan Koç, sevgilisi Demet Özdemir'le ilgili duygularını paylaştı. Yeni proje müjdesi verdi.

Oğuzhan Koç: Demet'in Hastasıyım

Demet Özdemir ile sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başlayan Oğuzhan Koç, ilişkileri ile gündemden düşmüyor. Ünlü şarkıcı, sevgilisine övgüler yağdırdı...

Son günlerde müzik hayatından ziyade özel hayatı ile gündeme gelen Koç, geçtiğimiz gün annesi ve babası ile birlikte Etiler'deki bir restorandan çıkarken görüntülendi.

Mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Oğuzhan Koç, sevgilisi sorulunca mutluluğunu gizlemedi. Ardından yeni bir film müjdesi verdi...

Koç, şu sıralar yeni filmi için hazırlıklarını sürdürüyor. Ayrıca şarkı sözü yazdığı gibi senaryo da yazıyor. Şu sıralar güzel bir senaryo üzerinde çalıştığını müjdeledi.

"Dizi yaparsanız kimin oynamasını istersiniz?" sorusuna "Halit Ergenç'in hastasıyım. Halit abi ile oynamak isterim. Hayranı olduğum Cem Yılmaz ve Haluk Bilginer'le de oynamak isterdim" dedi.

Koç, sevgilisi Demet Özdemir'i de unutmadı. "Demet'in oyunculuğunun da hastasıyım. Hiç konuşmasak da olursa onunla da oynamak güzel olurdu" dedi.

Yeni yılı Alaçatı'da kutlayan çift, bir fotoğraf karesi ile ilişkilerini duyurmuştu. İkili Bomonti'de bir mekan çıkışı ilk kez el ele görüntülenmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER