Reza Zarrab Ebru Gündeş'i En Yakın Arkadaşıyla Mı Aldattı?

Ebru Gündeş'in boşanma davası açtığı eşi Reza Zarrab'ın hayatına giren isimler arasında Gündeş'in en yakın arkadaşlarından biri olan Hadise de var mı?

Reza Zarrab Ebru Gündeş'i En Yakın Arkadaşıyla Mı Aldattı?

Ebru Gündeş, 11 yıllık eşi Reza Zarrab'a evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. Bodrum Aile Mahkemesi'ne başvuran Gündeş, neden boşanmak istedi? İşte, olayın perde arkasında yatan şok gerçekler...

O Ses Türkiye'de birlikte jüri üyeliği yapan ve yakın arkadaş olan Ebru Gündeş işe Hadise'nin arası bir süredir açıktı. İddiaya göre, Hadise'nin Reza Zarrab'la ilişkisi oldu. Yine iddialara göre, Reza Zarrab ile Hadise Amerika'da defalarca bir araya geldi.

Hadise ile Reza Zarrab'ın son kez 2019 yılında bir araya geldiği ve görüntü vermemek için özel tedbirler aldığı öğrenildi.

Hadise, Miami’ye giderken Türk vatandaşlar tarafından dikkatleri üzerine çekmemek adına Avrupa üzerinden aktarmalı uçuş yaptı. Fakat yine de bu yolculuk gözlerden kaçmadı. Olay kulaktan kulağa fısıldanınca, Ebru Gündeş de Hadise ile olan dostluğunu noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER