Reza Zarrab ile Hadise bombası! Miami'de yasak aşk, pahalı kıyafetler...

EBRU Gündeş, ABD'de Türkiye aleyhine tanık olan 11 yıllık eşi Reza Zarrab'tan boşanmak için dava açtı. Gündeş, Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etti. O kadınlar arasında, ünlü şarkıcının samimi arkadaşı Hadise’nin de olduğu iddia edildi.

Reza Zarrab ile Hadise bombası! Miami'de yasak aşk, pahalı kıyafetler...

Ebru Gündeş’in 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı”, "kendisini başka kadınlarla aldattığı" gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı. Gündeş, Reza Zarrab’ın ilişkisi olduğunu iddia ettiği o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söyledi. Bu ilişkilere hem kızının hem de kızının bakıcısının şahit olduğunu öne süren Gündeş, kendisinin de bunları farklı kaynaklardan doğrulattığını ifade etti. Asıl bomba ise boşanma haberinin ortaşa çıkmasının ardından patladı...

Ebru Gündeş'in "Zarrab beni başka kadınlarla aldattı" iddiası "o kadınlar kimler" sorusunu gündeme getirdi. O kadınlarla ilgili ipucunu da Ebru Gündeş boşanma dilekçesine eklediği fotoğraflarla verdi. 

O fotoğrafları boşanma dosyasına ekledi
Reza Zarrab, Eylül 2018’de New York’ta bir restoranda bir kadınla görüntülenmişti. O kadın, Ebru Gündeş fanı ve bir dönem yakın arkadaşı olan Ayşegül Akgün’dü. Zarrab'ın Ayşegül Akgün'le yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Ebru Gündeş, eski yakın arkadaşı ile Zarrab'ın ihanetinin belgesini de boşanma dosyasına koydu. Gündeş, dava dilekçesinde ‘başka kadınlarla ilişkisi var’ diyerek Zarrab’ın bu fotoğrafını da dilekçeye ekledi.

Reza Zarrab ile Hadise aşk yaşadı iddiası

Asıl bomba ise dün patladı. Ebru Gündeş ile “O Ses Türkiye” yarışmasında bir dönem jüri koltuğuna oturan, programda ve ev ortamında da Gündeş ile sürekli bir arada olan Hadise’nin Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edildi. İşte Hürriyet'in haberine göre o aşkın dudak uçuklatan hikayesi...

Hadise ile Zarrab ABD'de defalarca buluştu

Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre Hadise ile Reza Zarrab, Amerika’da birçok kez bir araya geldi. En son 2019 yılında Amerika’ya giderek orada görüşen ikilinin aralıklarla birkaç kez Amerika’da buluştuğu iddialar arasında.

Hadise’nin Miami’ye giderken Türk vatandaşlar tarafından dikkatleri üzerine çekmemek adına aktarmalı uçuş yaptığı da iddia edildi. Şarkıcının Avrupa aktarmalı Miami’ye uçtuğu, Türk vatandaşları tarafından görüntülenmemek için büyük bir özen gösterdiği konuşuluyor.

İddia: Miami'de buluştular

Hadise ile Reza Zarrab’ın Miami’de birçok kez bir araya geldiği iddia edildi. Türk vatandaşlara görünmemek için Avrupa aktarmalı olarak Miami’ye giden Hadise’nin Zarrab ile birlikte olduğu anlarda da görüntü vermemek için yoğun çaba sarf ettiği konuşuluyor.

Lüks kıyafetler Zarrab'ın hediyesi
Hadise, Amerika’dan dönerken dünyaca ünlü markalardan kıyafetlerin fotoğraflarını paylaşmıştı. Bu kıyafetlerin şarkıcıya Reza Zarrab tarafından hediye edildiği konuşulanlar arasında.

Hadise’nin “Küçük Bir Yol” şarkısının klibinde giydiği, Zarrab’ın da hediye ettiği söylenen Valentino marka elbisenin 146 bin TL olduğu ortaya çıktı. Zarrab’ın Hadise’ye pırlanta hediyeler aldığı da kulislerde konuşulanlar arasında.

Ebru öğrenince dostlukları da bitti

Reza Zarrab ile ilişki yaşadığı iddiaları üzerine Ebru Gündeş’in Hadise ile dostluğuna son verdiği öğrenildi. En son “O Ses Türkiye”de Hadise ile birlikte yılbaşı gecesi jüri koltuğuna oturan Gündeş’in olayı öğrendikten sonra yarışmada jüri koltuğunda oturup oturmayacağı merak konusu.

Yeni dönemde programa devam edildiği takdirde iki isimden birinin ekranda olmayacağı konuşuluyor.

Hadise'nin bir süredir bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı Kanal D'nin 'Hekimoğlu' dizisi oyuncusu Kaan Yıldırım'ın bu yasak aşkın ortaya çıkması sonucu nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu...

Zarrab boşanma davasını görünce ne yaptı? 
Ebru Gündeş’in boşanma davası açtığını Reza Zarrab da dün herkesle birlikte medyadan öğrendi. Zarrab ve avukatları sabahın erken saatlerinden itibaren uzun telefon görüşmeleri yaptı. Bu görüşmeler sonunda, Reza Zarrab’ın avukatı Buğra Akyol,

Bodrum Aile Mahkemesi’ne bir dilekçe yazdı.
Dilekçede, boşanma davasını yürüten Bodrum Aile Mahkemesi’nin yetkisiz, tebligat adresinin ise geçersiz olduğu öne sürüldü. Reza Zarrab’ın Türkiye’ye dönmemesinin zorunluluktan kaynaklandığı vurgulanarak, hakkında devam eden yasal süreçten ötürü ABD’yi terk edemediği öne sürüldü.

İşte Zarrab'ın dilekçesindeki iddialar
Ebru Gündeş’in ‘hile yaptığı’ ve yargıyı yanılttığı ifade edilen dilekçede şu iddialar öne sürüldü:
- Ebru Gündeş, hileli hareketlerle yetki gaspı yaptı, yargıyı yanılttı.
- İstanbul’da yaşayıp burada ikamet etmesine rağmen hile ile adresini Bodrum’a aldırttı.
- Kızları Alara’nın halen ikamet adresinin İstanbul’da Ebru Gündeş’in de Bodrum’da görünmesi bunun açık göstergesidir.
- Tüm bunlar, salt boşanma davasında yetkili bir mahkeme yaratmak amacıyla yapılmış hileli bir işlemden ibarettir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER