Serdar Ortaç: Gürcistan'ın suçu yok

Serdar Ortaç, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından açıklama yaparak kimsenin Gürcistan'a gitmesini önermediğini açıklamış ve tepki göstermişti.

Serdar Ortaç: Gürcistan'ın suçu yok

Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde Gürcistan'a konser vermeye gittiğini ve burada kendisinin havalimanında güvenlik tarafından yanında MS ilaçlarının mecburi olarak kullanmak zorunda olmasından dolayı taşımak zorunda olduğunu gösteren raporları ibraz etmesine rağmen kendisinin özel bir odada güvenlikler tarafından kıyafetlerinin çıkartılarak üzerinin çıplak olarak arandığını açıklamıştı. Ortaç, kendisinin üzerinin çıplak olarak aranmasından sonra tepki göstermiş ve Instagram heabından yayınladığı videoda ''kimse Gürcistan'a gitmesin'' diyerek tepkisini ortaya koymuştu.

Serdar Ortaç: İçerek gidebilirdim

Serdar Ortaç, İstanbul'da ilaçlarını içerek gitmesi gerektiğini ve burada Gürcistan'ın değil memurların suçu olduğunu açıkladı. Ortaç'ın sosyal medya hesabından yaptığı bu açıklama kısa süre içerisinde binlerce takipçisi tarafından beğenilirken ''ilaçlarımı içerek gitmeliydim!'' ifadelerini kullanan Ortaç'a bazı takipçileri destek verirken, bazıları ise olayda memurların suçu olduğunu açıkladı.

Ortaç, "Bir daha Gürcistana gelmem dediğim için bana kızmışlar. Havaalanına iner inmez odaya sokulup üstümü soydular, ben de sinirden öyle söyledim, ilaçlarımı da el koydular şimdi ilaçlarımı da içemiyorum hala buradayım, bir de konsere çıkacağım şimdi ben sinirlenmiyim kim sinirlensin. Ben emes hastasıyım 24 saat ilaçlarım yanımda, reçeteleri raporları her şeyi yanımda, ona rağmen böyle olunca kızdım, biraz düşününce diyorum ki elbette Gürcistan'ın suçu yok, benim aptallığım, keşke İstanbul'da ilaçlarımı içip buraya ilaçsız gelseydim!" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER