Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi Şahmeran'ı Duyurdu

Uzun süredir televizyon projelerinden uzak kalan Serenay Sarıkaya, yeni bir diziyle geliyor. Şahmeran dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi Şahmeran'ı Duyurdu

Uzun süredir televizyon projelerinden uzak kalan Serenay Sarıkaya, yeni bir diziyle geliyor. Şahmeran dizisi konusu ne, ne zaman, hangi kanalda başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Serenay Sarıkaya Şahmeran’la Dönüyor

Ünlü oyuncu Sarıkaya, son olarak Alice Müzikali'nde ve Fi internet dizisinde rol aldı. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Sarıkaya, yeni bir dizi projesine imza attı. Çok yakında başlayacak olan Şahmeran adlı dizisini resmen duyurdu.

Birçok hayranını üzecek bir gelişmeyle, Şahmeran dizisi de dijital platformda yayınlanacak. Şahmeran dizisinin çekimleri Adana, Tarsus ve Datça'da yapılacak. Dijital dizinin başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz yer alacak.

Sosyal medya hesabından senaryo okurken çektirdiği bu fotoğrafı paylaşan Serenay Sarıkaya, "Nasıl özlemişim belli değil. Geliyor gelmekte olan..." diyerek herkesi heyecanlandırdı. Bu paylaşıma binlerce beğeni ve yorum gelirken, güzel oyuncunun gözlüklü sportif tarzı beğeni topladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER