Serenay Sarıkaya’dan 4 Milyonluk Anlaşma

Serenay Sarıkaya'dan milyonluk anlaşma, ünlü isim Jean markası ile 4 milyonluk anlaşma imzaladı.

Serenay Sarıkaya’dan 4 Milyonluk Anlaşma

Ülkemiz de sanat sosyal medyanın verdiği destekle hızlı büyüyor. Bir insanın ünlü olması 10 dakika gözden düşmesi 1 hafta da gerçekleşiyor. Eski isimler ünlerini nasıl oluyor da yıllardır koruyor sorusunun cevabı da burada gizli. O isimler şöhret basamaklarını bir bir tırmanıyordu ve yıllar içinde üne kavuşuyordu. Şimdi ise 2 günde 2 video ile Türkiye sizleri tanıyor. Bu kadar hızlı ünlü olanlar da çabuk unutuluyor. Serenat belki de şöhret basamaklarını bir bir tırmanan son ünlü isimlerden ve o Türkiye’nin en güzel kadınları içinde yer alıyor. Kendi güzel, sesi güzel onda ne ararsan var, güzelliğinin karşılığını da hep alıyor.

4 milyon TL değerinde anlaşma

Serenat Sarıkaya paraya para demeyecek, o artık paraya ne diyor bizler bilmiyoruz ama son yaptığı anlaşma ile Serenat 4 milyon kazanacak. Yapılan anlaşma bir Jean markası ile yapılmış bir anlaşma olarak gündeme düştü. Giyimi ile normalde de Türkiye’nin önde gelen isimleri arasında yer alıyordu. Bu anlaşma da onun ne kadar haklı bir giyimi olduğunu belli etti. Serenat yüz binlerce takipçisi olmasına rağmen belki de ülkemiz de ünlüler tarafında sık eleştiri alan isimler içinde yer alıyor. Bu kadar mükemmel bir insanın eleştirilmesi de çok normal bir durum olarak öne çıkıyor.

Cem Yılmaz’dan sonra yenilendi

Serenat Sarıkaya ve cem yılmaz arasında büyük bir aşk yaşanmıştı, yaşanan aşk evliliğe doğru mu gidiyor derken ünlü isimler ayrılmıştı. İkili arasında ki aşk kadar ayrılıkları da dillere düşmüştü, sonrasında Serenat Sarıkaya soluğu Maldivlerde almış ve uzun bir tatil yapmıştı. O ayrılıktan sonra TV karşısına pek geçmeyen Serenat şimdilerde yeni yaptığı anlaşma ile yeniden gündeme oturdu. Yeni anlaşma herkesin hayalinde olsa da Serenat bu anlaşmaya layık bir isim olduğunu birden çok kez kanıtladı. Mütevazı kişiliği ile o Türkiye’nin hem en güzel hem de şirin kadınları arasında yer almayı başardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER