Telefonu hacklenen ünlü kim ve nasıl tepki verdi?

1980 yılında İzmir'de dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini İzmir'de tamamladı. Sonrasında Marmara Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme bölümünü tamamladı ve ardından yine Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Radyo Televizyon ve Sinema bölümü okudu.

Telefonu hacklenen ünlü kim ve nasıl tepki verdi?

Ünlünün hangi bilgilerine ulaştılar? Bu durum karşısında neler hisseti? Haberimizin deyatında…

Benim Adım Melek dizisinin başrol oyuncularından Melek yani Nehir Erdoğan'ın telefonu hacklendi. TRT ekranlarında izleyici ile buluşan ve izleyiciyi ekranlara bağlayan, reyting oranlarında başarılı olan Benim adım Melek dizisinin Melek’i yani Nehir Erdoğan'ın cep telefonu verilerini çaldılar. Başarılı oyuncu Nehir Erdoğan bu durum karşısında şu açıklamayı yaptı. ‘korkulacak bir durum hissetmediğini belirterek,  insanların öldürüldüğü, rızıkların çalındığı, psikolojilerinin bozulduğu dünyada benim cep telefonum hacklenmesi nedir ki! Canımız sağ olsun. Biz önümüze bakalım diye açıklama yaptı.

 Nehir Erdoğan kimdir?

1980 yılında İzmir'de dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini İzmir'de tamamladı. Sonrasında Marmara Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme bölümünü tamamladı ve ardından yine Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Radyo Televizyon ve Sinema bölümü okudu. Hayatının bir dönemini ABD'de geçirdikten sonra Yabancı Damat dizisi ile kendini tanıttı. Ayrıca birçok televizyon kanalında oyunculuk ve sunuculuk yaptı. İbrahim Tatlıses, Huysuz Virjin,  Popstar Türkiye Osman Tan Erkır gibi televizyon programların sunuculuğunu gerçekleştirdi. Yer aldığı sinema filmleri; Silsile, Okul, Hababam Sınıfı Merhaba, Meleğin Sırları. Yer aldığı diziler;  Benim Adım Melek, Koçum Benim, Fi, Reaksiyon, Son Ay Işığı, Aşk Bir Hayal, İkizler memo-can, Yabancı Damat, Estağfurullah Yokuşu dizilerinde rol aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER