Ünlü Oyuncu Ve Ünlü Yapımcı Melike İpek Yalova İle Altuğ Göktan Boşanma Kararı Aldı!

Son zamanda gündemde yer alan Melike İpek Yalova ile Altuğ Göktan boşanma iddiaları doğrulandı. Yaklaşık 2 yıl önce dünya evine giren ünlü oyuncu Melike İpek Yalova ile ünlü yapımcı Altuğ Göktan’ ı. boşanacağı söylenmektedir.

Ünlü Oyuncu Ve Ünlü Yapımcı Melike İpek Yalova İle Altuğ Göktan Boşanma Kararı Aldı!

Son zamanda gündemde yer alan Melike İpek Yalova ile Altuğ Göktan boşanma iddiaları doğrulandı. Yaklaşık 2 yıl önce dünya evine giren ünlü oyuncu Melike İpek Yalova ile ünlü yapımcı Altuğ Göktan’ ı. boşanacağı söylenmektedir. Bu söylentilerden sonra Melike İpek Yalova açıklamada bulundu. Boşanacaklarını belirtti, açıklamasında “evliliğimiz boyunca birbirimize hep arkadaş, dost olduk şuan bizim için doğru yolun bu olduğuna inanıyoruz ve bu bizim ortak kararımızdır” şeklinde açıklamasını yaptı.

Son dönemin en popüler oyuncularından birisi haline gelen, Melike İpek Yalova yaklaşık 7 yıldır aşk yaşadığı ünlü yapımcı Altan Göktan ile 2019 yılında evlenmişti, evliliklerinin ve aşk hayatlarını kameralardan uzakta yaşıyorlardı. Sevilen bu çiftten üzücü haber geldi. Çift boşanma kararı aldıklarını duyurdular. Ünlü oyuncu yapmış olduğu açıklama ile boşanacaklarını resmen duyurdu. Ünlü oyuncunun yapmış olduğu açıklamada, “Evet ayrılıyoruz bu doğrudur. Fakat yanlış anlaşılan bir durum vardır. Biz evlilik hayatımız boyunca birbirimizi arkadaş, dost, yoldaş olduk. Şu anki boşanma kararımızın da bizim için en doğru yol olacağına, bitlikte karar verdik. Bu sürecin kameralardan ve magazinden uzak sessizce devam edeceğini duyurdu.”

“Bu süreç içerisinde sevdikleri ve kıymet verdikleri kişilerin incinmesini kesinlikle istemediklerini, yakınlarını korumak için bu konunun gerekli saygı çerçevesinde ve sakince ilerleyeceğini açıkladı.

Aynı zamanda sizden de bu konu ile ilgili daha hassasiyet ve anlayışlı davranmanızı istiyoruz, teşekkür ederiz.” şeklinde açıklama yaptı. Ünlü oyuncu Türkan Şoray’a benzerliği ilr dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyunculuk  hayatına bir balıkçı restoranında başladığını anlattı. Meral Okay'ın restoranda yanına gelerek bir rol var bunun için sizi düşündük oynar mısınız? Sözünden sonra kartını verip uğrarsanız çok sevinirim açıklaması yapıyor. Bundan sonra ünlü oyuncu yanına gidip deneme çekimleri gerçekleştiriyor. Sonra oyunculuk serüveni başlıyor.

Açıklama Yaptılar

“Evet ayrılıyoruz bu doğrudur. Fakat yanlış anlaşılan bir durum vardır. Biz evlilik hayatımız boyunca birbirimizi arkadaş, dost, yoldaş olduk. Şu anki boşanma kararımızın da bizim için en doğru yol olacağına, bitlikte karar verdik. Bu sürecin kameralardan ve magazinden uzak sessizce devam edeceğini duyurdu.”

“Bu süreç içerisinde sevdikleri ve kıymet verdikleri kişilerin incinmesini kesinlikle istemediklerini, yakınlarını korumak için bu konunun gerekli saygı çerçevesinde ve sakince ilerleyeceğini açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER