Ünlülerin Estetiksiz Halleri Sizi Çok Şaşırtıcak!

Elbette kadın erkek herkes kusursuz görünmek için çaba harcamakta. Şuanda kusursuz görünüme sahip olan ünlülerin estetiksiz halleri sizi çok şaşırtacak!

Ünlülerin Estetiksiz Halleri Sizi Çok Şaşırtıcak!

Elbette kadın erkek herkes kusursuz görünmek için çaba harcamakta. Şuanda kusursuz görünüme sahip olan ünlülerin estetiksiz halleri sizi çok şaşırtacak!

Kimileri meslekleri gereği, kimileri ise kendini daha güzel hissetmek için estetik operasyonlara başvuruyor. Sürekli kamera önlerinde bulunan ünlü isimlerin estetiksiz halleri dikkatleri çekti. Ancak bazıları var ki kariyerlerinin çok başında bıçak altına yattığından dolayı bu değişimleri sıklıkla gözlemliyoruz. 

İşte karşınızda, Ünlülerin estetiksiz ve estetikli halleri...

1- Fahriye Evcen

Burak Özçivitle dünya evine giren Fahriye Evcen'in estetiksiz hali de en az estetikli hali kadar güzel. Yaprak Dökümü dizisinde gösterdiği üstün başarı nedeniyle gündemlere gelen Fahriye Evcen, şuan mutlu evliliğiyle hala gündemlerde!

2- Sıla 

Ünlü sanatçı Sıla, Ahmet Kural ile yaşadığı problemler nedeniyle gündeme gelen Sıla, estetikli hali ile estetiksiz hali farklılık göstermekte. Saç rengi, burun estetiği nedeniyle yüz şekli de değişen Sıla, muhteşem şarkılarıyla hala gündemlerde.

3- İrem Derici

Genellikle aşk şarkıları söyleyen İrem Derici, alanında uzman bir sanatçı. Genellikle şarkılarıyla gündeme gelen İrem Derici, estetik yaptırdıktan sonra oldukça değişiklik göstermiş.

4- Kerimcan Durmaz

Son dönemlerde ünlülükte zirveye çıkan Kerimcan Durmaz, hayatımıza hızlıca girdi. Yukarıda yer alan estetikli ve estetiksiz halleriyle Kerimcan Durmaz, gündemlerde hala yer bulmakta. 

5- Pınar Altuğ

Çocuklar Duymasın dizisiyle yıllardır gündemlerde kalan Pınar Altuğ, başarılı bir manken. İleri yaşına rağmen hala güzelliğini korurken, estetiksiz halleri de şaşırttı. 

6- Serenay Sarıkaya 

Adanalı dizisiyle gündeme gelen Serenay Sarıkaya, kendine bakımıyla ünlü. Yaşının küçük olmasına karşın bir sürü estetiği bulunan Serenay Sarıkaya, hala gündemlerde. 

7- Fatih Ürek 

Yıllardır kameralar önünde bulunan Fatih Ürek de estetiğe meraklı ünlülerimiz arasında. Yılların eskitemediği Fatih Ürek'in yukarıda eski ve yeni hallerini görüyorsunuz. Ne kadar farklı değil mi?

8- Çağla Şikel 

Cennet Mahallesi dizisindeki Sultan karakteriyle akıllarımıza kazınan ünlü manken Çağla Şikel, eskimeyen güzeller arasında. Geçmişten günümüze gelinceye kadar farklı televizyon kanallarında sunuculuk yapan Çağla Şikel, hala güzelliğiyle gündemlerde...

9- Seda Sayan

İlerlemiş yaşına rağmen hala güzelliğine önem veren Seda Sayan, oldukça güzel sesiyle sevenlerini mutlu etmekte. Şuanda bir televizyon kanalında sunuculuk yapan Seda Sayan, daha önceki yıllarda farklı programların yönetimini de başarıyla üstlenmişti. 

10-  Esra Erol 

Bir çok televizyon programı sunuculuğu yapan Esra Erol, son zamanlarda insanların aklında başarıyla yönettiği evlilik programıyla kalmıştır. Şuanda bir başka tarzda program sunuculuğu yapan Esra Erol'un da estetikli ve estetiksiz hallerini görüyorsunuz. 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 22:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER