MECBURİYETTEN

Hangi klasmanda oynanırsa oynansın 1 - 0 her zaman riskli bir skordur. Stres , heyecan ve panik yaptırır , Trabzonspor Ankaragücü karşısında bu olguyu yaşadı.  Karşılaşmanın hemen başında Rodellage 'nın attığı çok şık golün ardından net pozisyonları Ekuban, Rodellage ve Yusuf ile  harcadı . Ankaragücü yeni transferleriyle etkili pozisyonlara girdi , Ugurcan kalesinde başarılıydı.  Abdulkadir Ömür yaptığı asist dışında vasattı, Abdulkadir parmak , Rodellage, Ekuban, Nwakaeme göz doldurdu. 
 

Ankaragücü 'nun beraberliği yakalama arzusu daha da hırslı oynamalarına etki etti. ikinci yarıda daha çok topa hakim olup daha da etkili oldular. Kamil Ahmet Çörekçi ve Hüseyin Türkmen başarılı müdahaleler yaptı.  

Hakem kritik pozisyonlarda  doğru kararlar verdi. 
 

Bir çok eksik oyuncuya rağmen alınan bu galibiyet önce Ünal hoca 'nın daha sonra da yüreğiyle oynayan oyuncuların başarısıdır. Bu oyun düzeni, oyun sistemi ve oyuncu tercihleri mecburiyettendir. 
 

Her geçen hafta sakatlık konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan Trabzonspor bu maçta da Novak' ta fire verdi . 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevdet
Cevdet - 6 ay Önce

Abdülkadir Ömür ü bir kaç maç dinlendirin. Kafası karışmış anlaşılan..

Murat
Murat - 6 ay Önce

Kafası karışmış değil de 18 19 yaşında çocukların 10 12 maç üst düzey maç yapması kolay değil kemik yapıları kas yapıları da oturmamıştır dinlendirmek için yedek lazım