MÜFETTİŞ BAKER

Tatsız tuzsuz yeni bir sezona bugün itibari ile başladığını kabul ettiğimiz bir Trabzonspor izlemenin mutluluğu ile geleceğe yeşeren umutlarla bir merhaba diyerek  başlamak güzel oldu(!)

Sahiden de sezon başı en skorer üç oyuncusunun beklenen lakin pek ihtimal verilmeyen ani transferleri nedeniyle ilk iki hafta ne yaptığını bilmeyen daha doğrusu bocalayan bir Trabzonspor’un bugün mutlak kazanması gereken bir maçtı Y.Malatyaspor maçı..

Aksi takdirde bırakın transferleri hocanın bile tartışılacağı bir haftaya girilecekti..

Geçen hafta alınan bir puanın Malatyaspor galibiyeti ile pekişip yeni bir ivme yakalaması takımın bir özgüven kazanması hem şehre hem tüm camiaya bir rahatlama sağlamış oldu..

Bugün galibiyetten öte, Trabzonspor’un golleri bulduktan sonra telaş yapmaması ayrıca bir başka sevindirici futbol artılarından biriydi.

Özellikle Lewis Baker i izlerken polisiye bir İngiliz dizisi izler gibi oldum dersem yeridir..

Her halinden kaliteli bir futbol kumaşı olduğu hemen belli olan Baker, gerçekten Trabzonspor’un futboluna ayrı bir kalite ve görsellik katacak gibi ileriki haftalarda..

Dedim ya o şu an Trabzonnspor’un sahadaki en araştırmacı saha şefi, hatta Trabzonspor’un saha içindeki müfettişi Lewis Baker diyebiliriz..

Ve bugün ki akil oyunu Trabzonspror’a Benik Afabe yi de kazandırdı..

Sevgili okurlarım, lig basları her zaman sancılı olur takımlar için.

Bkz, geçen sezonun Şampiyonu Başaksehirspor’a (?)

Üçte – 0 ( sıfır ) çekti..

Futbol böyle bir şey..

Lütfen Hüseyin Türkmen’ e tuka kaka yapmadan bu gençleri hatalarıyla biz büyütelim ve kazan hep beraber Trabzonspor olsun..

Günün sonunda hocanın yeni sisteminin ha deyince hemen oturmayacağını, lakin oyuncuların pandemi dezavantajınıda göz önünde tutup biraz daha birbirleriyle olan uyumlarının arttıkça neler yapacağının bugün bazı ip uçları görüldü..

Bekleyelim,

Hasan Akbaş

Haberts.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fari karadan
Fari karadan - 3 hafta Önce

Baba bir stoper ve sosanın yerine kaliteli bir orta saha mutlaka alınmalıdır..

erdal
erdal - 3 hafta Önce

yani işi gücü bırakıp geçen sezon Hüseyin yüzünden kaybettiğimiz puanları görüntüleriyle çıkartıracaksınız,nedir bu Hüseyin sevdası anlaşılır gibi değil altyapı dan çıkmış olması yeteneklerinin sınırsız olduğunu göstermez Hepinizde Hüseyini kazanma peşine düşmüşünüzde sizde biliyorsunuz ki duracağı yeri bilmiyor,hava topu zayıf,kademe bilgisi yok,yanlış zamanlamayla penaltıya sebebiyet veriyor,hangi stoper kalmalı dediğimizde bence Hosaini ve da costa yı tutar gerisini gönderirdim elimizdeki en iyi iranlı stoperi yarın eline bonservisini verip gönderecekler,Hüseyin Trabzonspor da oynayabilecek yetenekte stoper değil maalesef hadi yerli statüsünde kalsın desek bile takımın 4. stoperi olur bakın Hüseyin çok terbiyeli saygılı sorunsun oyuncu ama ama ama diyorum.

TS. b.
TS. b. - 3 hafta Önce

Hüseyin e öncelikle Trabzon basını yeterli desteği sürekli vermeli. Sonuçta milli takımında futbolcusu

Ergün ÖZŞAHİN
Ergün ÖZŞAHİN - 3 hafta Önce

Taraftarımızın bir kısmını anlamak mümkün değil! 1990 lı yıllarda Lemi'ye, sonraki yıllarda Hasan Üçüncüye, sofralarda Akbaba, Yavruya, şimdi de Türkmen, Dursun kafayı takmışlar. Ayıptır, yazıktır bu çocuklar bizim geleceğimiz bu çocuklar para alamasalar dahi Ts yi Uefa ya ya da tff ye şikayet etmeyecek çocuklardır.Tekmeye kafasını uzatan Türkmen mi sakatım diyen Sosa mı? Hatası olmuyor mu olacak zamanla tecrübe kazandıkça hatalar asgari seviyeye inecek. Mert Trabzon'un Uşakları, ekmekle oynamaz. Lütfen bu değerlerimizi tukaka yapmayalım.

erdal
erdal - 3 hafta Önce

kaldırın bu yorum bölümünü bi bok yayınladığınız yok