Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, eğitim çalışmalarına verdiği önem doğrultusunda gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Zorluoğlu, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesine kayıtlı olup KTÜ Sürmene Deniz Fakültesinde eğitim gören öğrencilerle sabah kahvaltısında buluştu. Başkan Zorluoğlu’na Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, akademisyenler ve ilgili birim amirleri eşlik etti.

KAPIM HER ZAMAN AÇIK

Öğrencilerle sık sık bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Zorluoğlu, “Van’da görev yaptığım sürece her zaman Yüzüncü Yıl Üniversitemizle istişare halinde olduk. Sizleri burada memnun etmek için talepleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehrimizin bir parçası üniversitemizdir. Sizler de bizim için çok kıymetlisiniz. Görevde olduğum sürece kapım sizlere her zaman açıktır” ifadelerini kullandı.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİLDİ

Üniversite öğrencileri, kendilerine gösterdiği yakın ilgi nedeniyle Başkan Zorluoğlu’na teşekkür ettiler. Başkan Zorluoğlu ile Prof. Dr. Şevli ve Prof. Dr. Çuvalcı, programın sonunda öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.