O HALDE DERDİNİZ TRABZONSPOR! 

"VAR" geldi sıkıntılar bitecek, denildi. Aslında bu kısmen de oldu. Dünya Kupası'nda da icraatları görünce, iştahımız bir o kadar daha kabardı.

"Acaba" mı dedik! Türkiye'de de maçlar adaletli yönetilecek diye umutlandık. 3 haftayı geride bırakırken(F.Bahçe maçında Bursaspor'un verilmeyen penaltısı hariç) umutlanmakta haklıymışız da! Taa ki Mete Kalkavan-Trabzonspor karşılaşmasına kadar... "Karşılaşma" diyorum çünkü Mete Kalkavan, Trabzonspor'un ezeli rakibidir!

Trabzonspor'un yediği ilk öncesinde Abdülkadir'in faul dahi yapmadığı pozisyona rakip Kalkavan hem faul hemde sarı kart veriyor ve akabinde Ankaragücü golü buluyor. Yenilen 2. golde de aynı senaryo daha faişce işleniyor ve Trabzonspor'un 3 puanı buharlaşıyor.

Türkiye'de hakem konusunda her şey yolunda giderken, her takım bu durumdan memnunken; tek sıkıntı yaşayan takım Trabzonspor ise o halde birilerinin Trabzonspor'la derdi var demektir! 

Gelelim maça, diyeceğim fakat rakibin hakem olduğu bir karşılaşmayı değerlendirmek çok da sağlıklı olmayacaktır. En kötüsü ise Trabzonspor'un tek rakibi Mete Kalkavan değil! Ama en azılısı ve eyyamcısı Mete olduğu aşikar...

Bu pozisyonların "VAR" kapsamında olmadığını biliyoruz, tıpkı şerefin de sizin kapsamınızda olmadığı gibi!

YORUM EKLE
YORUMLAR
nail
nail - 2 yıl Önce

güzel özetlemişsin .

Trabzonli
Trabzonli - 2 yıl Önce

ADAMSIN YAZAR

Hasan Demir
Hasan Demir - 2 yıl Önce

O kalkavanı bir ts taraftarı yakalayıp götüne jopu sokup internete gönderse yeridir.

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 2 yıl Önce

Eyyamcı demek çok nazikçe bir ifade. Mete KALKAVAN gibi hakemler maçları taraflı yönetiyorlar. Cüneyt ÇAKIR iki sene önce Galatasaray maçında Denayer'in ceza sahası içinde elle kestiği topu gördüğü halde penaltı vermedi. Mete KALKAVAN ve Cüneyt ÇAKIR gibi hakemler. belki iyi hakem olabilirler fakat iyi insan değiller ve maçları işlerine geldiği şekilde taraflı yönetiyorlar.

Veli Eren
Veli Eren - 2 yıl Önce

Trabzon DÜŞMANI ibne