ONUR'LA DEĞİL ONURLU TRABZONSPOR İSTİYORUZ! 

5-0'lık hezimeti tek bir futbolcuya bağlayacak değiliz. Bunu yaparsak ciddi bir adaletsizlik yapmış oluruz. O sebeple yazımın başlığı sadece Malatyaspor maçıyla ilgili değil, genel ve bu zamana kadar yaşanan olaylarla ilişkilidir.

Onur Recep Kıvrak... Geçmişte yaşanan olayları tek tek yazmaya gerek yok. Yaşananlar unutulacak gibi değil ama unutanlar var ise onlara diyecek sözümüz de yok! Şimdi çıkıp birileri diyecek ki "Ama Onur çok iyi maçlar oynadı..." Evet, doğru Onur 2-3 sene önceye kadar çok iyi bir kaleciydi ve bunun karşılığında Trabzonspor'dan çok iyi paralar kazandı. Yani 2 taraf da yükümlülükleri yerine getirdi. Peki ya şimdi?

5 gol yiyorsunuz, tepki yok! Hemde çoğu bireysel hatanız! Takımınız hezimete uğruyor, isyan etmiyorsunuz! Ve siz bu takımın kaptanısınız öyle mi? Son olarak havalimanında size tepki veren taraftarlara, karşı tepki veriyorsunuz! Keşke o tepkiyi sahada rakibe karşı verseydin de bir işe yarasaydı. Taraftarın sana ettiği küfürlerle, Malatya'dan 5 yememiz aynı şey değil mi?

Şimdi ben susuyorum ve sizlere bir soru soruyorum; Performansı iyiyken de kötüyken de hem yönetimiyle hemde taraftarlarıyla bu kadar çok kişisel problemler yaşayan başka bir kaptan gördünüz mü?

NOT: Bu eleştiriler Onur'la sınırlı değil. Diğer papazlara ve yönetimdeki dedegalara da gideceğiz...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Ayaydın
Hasan Ayaydın - 2 yıl Önce

Emre kardeşim, Onurunda,Burağında bugüne kadar takıma katkılarını ben biliyorum ,emininki sende biliyorsun.Sonuçta bunlar insan,bizim coģu cahil ve seviyesiz seyircilierimizin envayi çeşit küfürlerini hazmedeyibilirler
Biraz empati yapalım Sosa sahada dolaşıyor, Onazi hata üstune hata yapıyor
Husseyini sıradan bir oyuncu, biz bunları hiç konuşmuyoruz.Ahd-ı vefa olacak insanda kardeşim, Terbiyesiz birkaç seyircinin küfürleri sonucu bu olay gerçekleşmiştir. Tamam hatalı olabilirler onları affedip takıma kazandirmamiz lazım.Hiç bir futbolcu veya yönetici Trabzonspordan büyük deģildir.Lakin değerler öyle kolay harcanmamalı.Istanbul basının oyununa gelmeyelim.

nakata
nakata - 2 yıl Önce

ne bicim insansiniz onur yillardir trabzonda kac takim istedi gitmedi sizin bu zihniyetinis sizi hep mahkum ediyo bu sonuclara siz hakediyosunuz

Gokhan
Gokhan - 2 yıl Önce

Yusufu elestirin yusufu.sezonun en berbatı

Oflu murat
Oflu murat - 2 yıl Önce

Onur eski Onur değil kaç takım istedi doğru istedi ama o takımlar gurupculuk yapan bir adamı ne yapsın Onur hep sorunlu idi bence Onur sayın Hacıosmanoğlu zamanında gonderilmeli idi

aaa
aaa - 2 yıl Önce

Dün Ogun Apdullaha Yapılanlar veya fatih gökdenize yapılanlar bugun Onur kıvrak aypılmaya çalışılıyor daha iyi kalaci al yedek bırak sesini cıkarmaz yedek kaldı diye Belkide Daha üst düzey formunu artırır Takımda Gene onur oynar.

Vira grubu nedenler eminim ki orda Onura Küfür etmeden tepki göstermiştir. Küfür edersen oda kızgınlıkla herşeyi söyler. Onur sizlere rağmen bu kulüpte Jubile yapmayı hak ediyordur.

safak
safak - 2 yıl Önce

bununda futbolla alakası yok nasıl yazar oluyorlar anlamıyorum onurun o 5 golun hıcbırınde hatası yok.belkı ılk gol tartısılır.hata arıyorsan kayserı kalecısıne bak hata nasıl olur.musleranın karıusun harunun yedıklerını gorun onurun degerını bılın