ABD’den Teröre Açık Destek; Arkamızdan Hep İş Çeviriyorlar

ABD’den Teröre Açık Destek; Arkamızdan Hep İş Çeviriyorlar

ABD’den Teröre Açık Destek; Arkamızdan Hep İş Çeviriyorlar

 

Terör, ülkemizin 40 yıllık belası olmuştur; Türkiye her zaman yenilenmeye ve büyümeye çalışan bir devlet oldukça, terör ile karşı karşıya kalmıştır. Dünyanın en sıcak akrabalık ve kardeşlik ortamının olduğu bir ülke düşünün, bu ülkeye karşı düşmanlığınız var ve bu ülkeyi bölmek istiyorsunuz. Yapacağınız en kolay iş kardeşlik duygusuna zarar vermek olacaktır; yabancı güçler yıllardır bizlere aynı oyunu oynamaktadırlar. Türk-Kürt diye insanların içine nifak tohumu eken bu devletlerin başında tabi ki ABD geliyor. ABD terörün en büyük destekçisi olmaya devam ederken artık gizli saklı da yapmıyor, açık bir şekilde bu hainlere yardım ediyor; işte detaylar

ABD’li komutan; terör örgütünün önde gelen ismiyle yan yana

Amerika ve ya ABD, ne adla söylerseniz söyleyin, hayatında görmediği kadar iyiliği ülkemiz den görmesine karşın halen ülkemize karşı çıkmaya devam ediyor. Ülkemiz de askeri üssü var, ticareti var, yani Türkiye olmasa Ortadoğu’da sağ eli yok olmuş olur ama hala yerinde durmuyor. Türkiye onlara göre asla büyümemesi gereken bir güç, türkün zamanında yaptıkları hala akıllarında yer yapmışa benziyor.  Bizi durdurmak için yaptıkları iş ise hep aynı, terör örgütünün her türlüsü ile iş birliği. Türkiye terörle uğraşsın, Arap devletleri zaten sessiz, bende dünyanın kaymağını yiyeyim hesabında olan ABD bu sefer yanılıyor.

Kim teröre yardım yapıyorsa düşmanımızdır

Artık eski mantık gitti, ne yaparsa yapsın ABD bizim ağabeyimizdir; Türkiye bu algıdan kurtulalı yıllar oldu. Siz ne kadar Ortadoğu da var olmak istiyorsanız biz de o kadar var olacağız; siz terörle gelirseniz biz de hem teröre hem de arkasında pis pis gülenlere gününü göstereceğiz. Tıpkı pençe kaplan operasyonun da olduğu gibi terörün son adamı bitene kadar durmayacağız. Her zaman karşınız da dimdik Türkiye göreceksiniz, sizin derdiniz terör beslemek değil; bunda çok iyi biliyoruz, sizlerin tek derdi var Türkiye. Konu ABD olmuşken teröre birebir destek veren abd2nin hala ülkemiz de üssü olması akıl alır gibi değil. Hem karşımızda duruyorlar, hem bunu gizlemiyorlar hem de ülkemiz içinde üs kurup ABD bayrağı dalgalandırıyorlar.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2020, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER