Bir Trabzonlu Aday Adayı da Bursa Gürsu'dan

Bursa Gürsu Trabzonlular Derneği Başkanı Nizam Başkan Akparti Gürsu Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylık Belgelerini Akparti İlçe Teşkilatına teslim ederek Vira Bismillah dedi.

Bir Trabzonlu Aday Adayı da Bursa Gürsu'dan

Gürsu ilçesi Trabzonluların yoğun yaşadığı bölgelerden bir tanesi ve Nizam Başkan'da bu bölgede sevilen bir yapıya sahip. Gürsu’da her sene Trabzonlular derneği olarak hamsi şöleni yapan başkan buraya binlerce insanı davet ederek Gürsu'nun tanınmasınada yardımcı oluyor.

Nizam Başkan Meclis Üyeliğine aday adaylığı şu şekilde açıkladı. Biz Gürsu'nun dertleri ile dertlenen kişileriz burası bizim yuvamız ve Karadenizlilerinde sesi olmak istiyorum burada belediye başkanımız ile birlikte elele verip daha güzel bir Gürsu için elimizden geleni yapacağız dedi

Nizam Başkan Kimdir?

Nizam Başkan 1980 Trabzon Tonya doğumlu evli ve 3 çocuk babasıdır. Lise mezunu ve işletmecidir. Nizam Başkan yıllarca amatör ve profesyonel futbol oynamış olup daha önce Bursa Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Şu andada aktif Gürsu Trabzonlular Derneği Başkanlığı yapmaktadır.

Haber: Ömer Karakaş  / HaberTS İstanbul Sorumlusu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER