Rıdvan Dilmen'in Trabzonspor Yorumu

Süper Lig heyecanının kaldığı yerden tekrar başlamasıyla açılış haftasında lider Trabzonspor, Göztepe deplasmanına konuk oldu. Trabzonspor maçı 3-1 kazandı

Corona virüs salgını nedeniyle boş tribünler önünde sıkı sağlık önlemleri çerçevesinde oynanan mücadeleyi konuk ekip Trabzonspor 3-1 kazanmayı başararak haftayı lider kapatmayı garantiledi. Maçın ardından NTV'de yorumlarda bulunan Rıdvan Dilmen, "Trabzonspor rızkını arıyor. Apaçi gibiler, geliyorlar yani." sözlerini kaydetti.

Trabzonspor'un Göztepe'yi 3-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından yorumlarda bulunan Rıdvan Dilmen, "Şampiyon olmak için iyi oyuncular gereklidir. Fakat konsantrasyon daha önemlidir. Evet, Trabzon'da müthiş bir forvet ve kaleci var, çok iyi orta sahaları var. Fakat eğer siz konsantrasyonunuzu kaybederseniz.. Ne deriz biz? Ev kedisi sokak kedisi. Trabzonspor rızkını arıyor. Apaçi gibiler. Geliyorlar yani. Trabzonspor çok baskılı oynadı." sözlerini kaydetti. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aziz ertugral
Aziz ertugral - 12 ay Önce

Devamı salı akşamı dur sen şeytan goztepenin uğradığı şoku siz de yaşayacaksınız

Osman Parlak
Osman Parlak - 12 ay Önce

Apaçi , sokak kedisi ne ulan yav. .k.
Amerikalı mısın sen. Sana TV de yorum yaptırana ben....
Atmaca gibi, akıncı gibi diyeceksin. Geliyor, vuruyor, parçalıyor,alıyor,gidiyor diyeceksin. O kelimeleri fenevbahçen için kullan, çakal.

Davut cirit
Davut cirit - 12 ay Önce

Bu şimdi iltifatmi etti hakaretmi etti bize anlamadim