Liposuction Nedir ?

Liposuction dediğimiz unsur yağ aldırma olarak adlandırılır. Geçmişten günümüze kadar en çok uygulanan işlemlerden biri haline gelmiştir. İzmir Liposuction işleminde vücuda bozukluk veren tüm yağlar emilerek alınır. Liposuction zayıflama yöntemi değildir. Bu işlemin amacı sadece bölgesel incelebilmeyi sağlar.

Liposuction Nedir ?

Liposuction Nedir ?

Liposuction dediğimiz unsur yağ aldırma olarak adlandırılır. Geçmişten günümüze kadar en çok uygulanan işlemlerden biri haline gelmiştir. İzmir Liposuction işleminde vücuda bozukluk veren tüm yağlar emilerek alınır. Liposuction zayıflama yöntemi değildir. Bu işlemin amacı sadece bölgesel incelebilmeyi sağlar.

Yağ aldırma olarak bilinen liposuction, İzmir Liposuction işlemi ile daha kolaydır. Kilo vermek, yağları yok etmek için bu uygulamadan faydalanılır ve yağların yarattığı sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Liposuction Uygulamaları Nelerdir?

Liposuction işleminin uygulama alanı oldukça geniştir. Bu işlem öncelikle boyun, kol üst kısım, kalça ve basen, göbek çevresine yapılır. Bu işlemde önerilen bölgeler olduğu kadar önerilmeyen bölgeler de vardır.

O bölgelere diz altındaki kısımlar örnek verilebilir. İzmir liposuction işleminde hekim hastaya gerekli olan tüm işlemlerin ne şekilde ilerleyeceğini detaylı bir şekilde anlatır. Bu konuda uzman kişilerden yardım almak önemlidir. İzmir Liposuction işleminin uygulama alanları için geniş kapsamlı ifadesini kullanabiliriz.

Liposuction Kimlere Uygulanır?

İzmir Liposuction işlemi daha çok düzenli ve kronik bir rahatsızlık yaşamayan, hamile veyahut yeni doğum yapmış olmayan kadınlara uygulanabilecek bir işlemdir. Kalp rahatsızlığı, diyabet, tansiyon vb. Gibi sağlık sorunları olan kişiler ise test yaptırarak bu işlemden yararlanabilir.

Vücudunda orantısız şekilde yağ mevcut olan kişiler için uygundur. İzmir Liposuction işlemi öncesinde hastanın işleme uygun olup olmaması ölçülür ve uygunsa işleme o şekilde alınır.

İzmir karın germe işlemi bu işleme nazaran daha kapsamlıdır. Gerekli tahliller sonrasında bu işleme başlanır.

Karın Germe Nasıl Yapılır?

Karın germe ameliyatlarında amaçlanan faktör göbek bölgesindeki fazla yağ dokularından kurtulmasıdır. Karın germe işlemleri kişiyi zayıflatmaz. İzmir karın germe işleminde de yağlardan arınma amaçlanır. Karın bölgesinde deri fazlalığı alınarak düz bir görüntü oluşturulur. Bu operasyon fazla kiloya sahip insanlara uygulanır ve bunun için doktor tavsiyeleri önemlidir.

Karın germe ameliyatı esnasında kişi uyuşturulur. İzmir karın germe işleminde de aynı durum yapılır. Kişi uyutulduktan sonra karın bölgesindeki yağ dokuları alınır ve karın böylelikle düzleştirilmiş olur.

Karın Germe Yöntemleri Nasıl Yapılır?

İzmir karın germe yöntemleri birbirinden farklı şekilde yapılır. Ameliyatlı yöntemin yanı sıra bir de ameliyatsız yapılanı vardır. Ameliyatsız bir şekilde karın germe işleminden geçme amacında olan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Ameliyatsız dediğimiz yöntem doğal yollarla yapılır ve burada herhangi bir ilaç kullanımı söz konusu değildir.

Ameliyatsız karın germe işlemi isteyenler liposuctiona yönelirler. Bu işlemden sağlıklı bir sonuç alınabilmesi için ameliyatlı işlem şarttır. İşlemlerin her ikisinde de fazla yağ dokularından kurtulma amaçlanır. İzmir karın germe alanında her iki yöntem de hastaya uygulanır.

Burun Estetiği Kimlere ve Nasıl Uygulanır?

Estetik operasyonlar arasında en çok tercih edilen alan burun estetiğidir. İzmir burun estetiği bu alanda önemli bir hizmeti tüm vatandaşlara veriyor. Burun estetiğinin uygulandığı kişiler araştırılan bir alandır. Burun estetiğinin uygulandığı kişiler ilk olarak sağlıklı olmalıdır.

Burnu eğri, kemerli, uzun, şekilsiz ve yüze uygun olmaması durumunda kişi bu estetiğe yönelir. İzmir burun estetiği uygulanmasında belirli bir yaş aranmaz. Burnundan şikâyetçi olan herkes bu estetikten yararlanabilir.

Burun estetiği genel anestezi yöntemi ile yapılır. İzmir burun estetiği alanında birçok yöntem vardır. Burun estetiğinde ilk olarak doktor hasta ilişkisi üzerinden burnun ne şekle gireceği konuşulur. Ardından da kişi uyuşturularak burun ameliyatına başlanır.

Burun Estetiği Fiyatları

İzmir burun estetiği fiyatları diğer estetiklere kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Hemen hemen benzerlik gösteren bu fiyatlarda ilk dikkat edilmesi şey bütçeye uygunluktur. Kaliteli bir işçilik beraberinde güzel sonuçları getirir.

Bu nedenle alanında en iyi hekim ve uygun fiyatlı işlem aranır. İzmir burun estetiği kliniği bu alanda hem kaliteli hizmet verir hem de bütçeye uygundur.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 23:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER