Demirkol, vatandaşlarla bir araya geldi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezileri kapsamında Mimar Sinan Mahallesinde vatandaşlarla buluşup, yapımı tamamlanan pazar yerinin çatısında incelemelerde bulundu.Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezisi programlarını...

Demirkol, vatandaşlarla bir araya geldi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezileri kapsamında Mimar Sinan Mahallesinde vatandaşlarla buluşup, yapımı tamamlanan pazar yerinin çatısında incelemelerde bulundu.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezisi programlarını Mimar Sinan Mahallesi ile devam ettirdi. Mahallede ilk olarak çatı yenileme çalışmaları Haliliye Belediyesi tarafından tamamlanan pazar yerinde incelemelerde bulunan Demirkol, daha sonra Mahalle Muhtarı İsmail Dağbaşı’nı ziyaret etti. Muhtar ile mahallede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunan Demirkol, mahallelinin taleplerini de muhtardan aldı.

Muhtar Dağbaşı, pazar yerinin çatı yenilenmesinin esnaf ve mahalle sakinleri için güzel bir çalışma olduğunun altını çizerek, hizmetlerinden dolayı Demirkol’a teşekkür etti.

Demirkol, halkın taleplerine yanıt verdiklerini ifade ederek, mahalle gezileriyle talepleri yerinde tespit edip, çalışmalar yaptıklarını kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER