Güncel sigara fiyatları araştırılıyor. Ocak, Mart ve Mayıs ayında yapılan 8 TL'lik zam sonrasında konuyla ilgili yeni zam açıklaması Tekel Bayileri Platformu (TBP) Başkanı Özgür Aybaş'tan geldi. Peki, "Sigara fiyatlarına ne kadar, kaç TL zam geldi?" İşte 4 Temmuz Pazartesi 2022 güncel sigara fiyatları listesi...

SİGARAYA ZAM GELDİ Mİ? (4 TEMMUZ 2022)

Tekel Bayileri Platformu (TBP) Başkanı Özgür Aybaş, bir sigara grubuna daha zam geldiğini bildirdi. Aybaş’ın aktardığına göre Japan Tobacco International (JTI) grubu sigaralara 2 lira zam geldi.

DİĞER MARKALARA DA ZAM GELECEK Mİ?

JTI grubu marka sigaralara gelen zammın ardından diğer markalara da zam gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. 
 
Diğer sigara markalarının zam yapıp yapmayacağı henüz bilinmiyor. Diğer markalara da zam geldiği takdirde haberimizde güncellencektir.

SİGARAYA 9 TL ZAM MI GELECEK?

Sosyal medyada sigaraya 9 TL zam geleceği konuşuluyor. Philip Morris, BAT, Turk TAB ve JTI firmalarından konuya ilişkin bir açıklama yapmaları bekleniyor. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

EN UCUZ VE EN PAHALI SİGARA FİYATLARI GÜNCEL LİSTESİ (4 TEMMUZ 2022)

Sigara zammının ardından Japan Tobacco International (JTI) grubunda en düşük sigara fiyatı 27,5 TL olurken en yüksek sigara fiyatı 30 TL'yi gördü.

GÜNCEL EN PAHALI VE EN UCUZ SİGARA FİYATLARI

İşte Philip Morris, BAT ve JTİ grubu sigara fiyatları

Marlboro Edge: 29,00 TL

Marlboro Touch: 30,00 TL

Samsun 24,00 TL

Bakan Özer İl Müdürlerini alarma geçirdi... 'Kayıtlarda kesinlikle bağış alınmayacak" Bakan Özer İl Müdürlerini alarma geçirdi... 'Kayıtlarda kesinlikle bağış alınmayacak"

Maltepe: 24,00 TL

Winston: 29 TL

Viceroy: 28,00 TL

Pall Mall: 28,00 TL

Marlboro Roll:30,00 TL

Marlboro: 31,00 TL

Kent Blue: 28,00

Kent Slims: 31 TL