SOSA'NIN ETKİSİ

Deplasmanda olmasına rağmen karşılaşmaya hızlı başlayan  ve baskılı oynayan taraf Trabzonspor du, ilk 15 dakika Trabzonspor topa daha hâkim ne yaptığını bilen bir oyun sergiledi. Bu baskılı oyun 25. dakikadan sonra sona erdi Beşiktaş oyuna ağırlığını koydu Trabzonspor biraz geriye çekildi Beşiktaş'ın ataklarında defans oyuncuları başarılıydı özellikle Zargo Toure yerinde müdahaleler yaptı kademede çok başarılıydı. Nwakaeme nin direkten dönen pozisyonu ve Rodellage nin ilk yarının uzatma dakikalarında attığı gol ilk yarının görüntüsüydü. 

ikinci yarıya Yine Fırtına gibi girdi Trabzonspor 48 de Nwakaeme nin soğuk kanlı ve estetik golü ikinci golü getirdi. ikinci golü kalesinde bulan Beşiktaş daha hırslandı, Trabzonspor'un üzerine  yüklendikçe defansta hatalar meydana geldi, bu hatalardan birinde Beşiktaş fırsatı golle değerlendirdi . Şenol hocanın Caner ve Gökhan ı oyuna alarak yaptığı iki oyuncu değişikliği oyunun seyrini değiştirdi ve Sosa nın talihsiz sakatlığı ve ekabindeki zorunlu oyuncu değişikliği Trabzonsporun hücum gücünü iyicede azalttı. Beşiktaş ın attığı gol VAR a takıldı.  Uğurcan güzel kurtarışlar yaptı, Gökhan Gönül ve Caner in oyuna katkısı oyundan düşmüş  Beşiktaş' ı ayakta tuttu. Uzatmaların son dakikasında karambol den Mustafa Pekdemet in golü skoru belirledi.  

Ünal hoca yı ve Şenol hocayı tebrik etmek gerek sezonun en akıcı ve heyecanı yüksek sevide ki karşılaşmasını izledik. 

Hakem mükemmel bir yönetim gösterdi, oyunun hakkını verdi. Oyuncuya taviz, tolerans tanımadı . Oyuncuların itiraz etmesine de fırsat vermedi. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
FENASİ
FENASİ - 1 yıl Önce

KARDEŞ BEN ÜNAL HOCA YI TEBRİK ETMİYORUM,,TARAF TUTUYOR.TORPİLLİ OYUNCUYU OYNATIYOR.,,KİM DİYECEK SİN,, SOSA NIN YERİNE GİREN BEY EFENDİ,,ONUN YÜZÜNDEN 2 PUAN GİTTİ, SORUMLUSU DA ÜNAL HOCA VE YARDIMCISI HÜSEYİN BEY EFENDİ LER DİR.SOSA NIN YERİNE OYUNA GİREN ŞAHSIN ARKASINDA KİM VAR, BU ADAM KİM,TORPİLİ KİMDEN KULÜP BUNU AÇIKLAMAK ZORUNDA,.,BU ŞAHIS BANA GÖRE TS DE OYNAYACAK BİR OYUNCU DEĞİL,,SİZİN YÜÜZNÜZDEN UYKU DAMI UYUYAMAYACIĞIZ KARDEŞİM..ADAMI HASTAA ETMEN

Senol ünal
Senol ünal - 1 yıl Önce

Siz hangi gözle baktınız maça hakemi tebk ediyorsunuz kaç pozisyon var hakkımız yenen.

servet
servet - 1 yıl Önce

boş boş yazılar yazmayın.sosa yoksa olcay oynasaydı kamil ahmet oynasaydı ibanez oynasaydı.korkak davrandı ünal hoca.güven gibi genç oyuncuyu tek forvet oynatıyor şenol güneş.yusuf sahada yürüdü başka bişey yapmadı.80 dakka tahammül edildi ona.

nail
nail - 1 yıl Önce

beşiktaşlımısın hakem maça ortak etti beşiktaşı gözlerinde proplemmi var başkada bişey demiyeyim