Futbol: TFF 1. Lig'de görünüm

- Ligin 23. haftası oynanan üç maçla tamamlandı- Giresunspor liderliğini sürdürdü

Futbol: TFF 1. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) - TFF 1. Lig'in 23. haftası oynanan üç maçla sona erdi.

Ligde bugün oynanan maçlarda Beypiliç Boluspor sahasında Aydeniz Et Balıkesirspor ile, Ankaraspor da evinde Tuzlaspor ile 0-0 berabere kaldı. Günün diğer maçında ise Menemenspor deplasmanda Bursaspor'u 1-0 yendi.

TFF 1. Lig'de deplasmanda Adanaspor'u 4-0 yenen Giresunspor liderliğini sürdürdü.


- Haftanın sonuçları


Ligde 23. hafta maçlarının sonuçları şöyle:

Bereket Sigorta Ümraniyespor-Adana Demirspor: 0-0

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü: 1-1

Altay-Altınordu: 1-3

Adanaspor-Giresunspor: 0-4

Yılport Samsunspor-Eskişehirspor: 6-1

Akhisarspor-İstanbulspor: 0-1

Beypiliç Boluspor-Aydeniz Et Balıkesirspor: 0-0

Ankaraspor-Tuzlaspor: 0-0

Bursaspor-Menemenspor: 0-1


- Puan durumu


TFF 1. Lig'de 23. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

TAKIMOGBMAYP1.GİRESUNSPOR2316523814532.YILPORT SAMSUNSPOR2314724121493.İSTANBULSPOR2313464526434.ALTINORDU2312563530415.ADANA DEMİRSPOR2311663823396.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ2311573016387.ALTAY2312293928388.TUZLASPOR2311573128389.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR23941028273110.BURSASPOR23941035363111.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR2387827313112.ADANASPOR23751132332613.MENEMEN SPOR2368928372614.AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR23661123322415.BEYPİLİÇ BOLUSPOR23651221272316.AKHİSARSPOR23541420391917.ANKARASPOR23351513371418.ESKİŞEHİRSPOR23171515547

Not: Eskişehirspor'un 3 puanı silinmiştir.


- 24. hafta programı


TFF 1. Lig'de 24. hafta maçlarının programı şöyle:

27 Şubat Cumartesi:

16.00 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Adana Demirspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana)

28 Şubat Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor (Aktepe)

16.00 Bursaspor-Akhisarspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.00 Eskişehirspor-İstanbulspor (Eskişehir Yeni)

19.00 Giresunspor-Altay (Çotanak)

1 Mart Pazartesi:

13.30 Tuzlaspor-Adanaspor (15 Temmuz)

16.00 Menemenspor-Beypiliç Boluspor (Menemen İlçe)

19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor-Ankaraspor (Balıkesir Atatürk)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER