GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

- Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 21. hafta maçları yapılacak- TFF 2. Lig'de ikinci yarı başlayacak, 20. hafta karşılaşmaları oynanacak- TFF 3. Lig'de ikinci yarı başlayacak, 1. ve 3. Grup'ta 18, 2. Grup'ta ise 20. hafta karşılaşmaları gerçekleştirilecek- Turkcell Kadın Süper Ligi'nde 6. haftanın tamamı 16 Ocak Pazar günü oynanacak

SPOR 14.01.2022, 10:27
GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) - Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 21. hafta maçları yapılacak. TFF 2. Lig'in 2. yarısı 20. hafta karşılaşmalarıyla başlayacak. TFF 3. Lig'de de ikinci yarı start alacak. Ligde 1. ve 3. gruplarda 18, 2. Grup'ta ise 20. hafta müsabakaları oynanacak. Turkcell Kadın Süper Ligi'nde 6. hafta maçları gerçekleştirilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şöyle:


- Spor Toto Süper Lig


Bugün:

20.00 Beşiktaş-Gaziantep FK (Vodafone)

20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

Yarın:

13.30 Adana Demirspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Adana)

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Çaykur Rizespor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)

16 Ocak Pazar:

13.30 Altay-Aytemiz Alanyaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

16.00 GZT Giresunspor-Kasımpaşa (Çotanak)

19.00 Atakaş Hatayspor-Galatasaray (Yeni Hatay)

Öte yandan, Medipol Başakşehir ile İttifak Holding Konyaspor arasında oynanması gereken müsabaka, Ahmet Çalık'ın hayatını kaybetmesi sebebiyle ertelendi.


- Spor Toto 1. Lig


Bugün:

20.00 NasaDoge Menemenspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Menemen İlçe)

Yarın:

13.30 Altaş Denizlispor-Manisa FK (Denizli Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Kocaelispor-MKE Ankaragücü (Kocaeli)

16 Ocak Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Eyüpspor (Aktepe)

13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Eyüp)

16.00 Balıkesirspor-Yılport Samsunspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bitci Timsah Park)

17 Ocak Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Eryaman)


- TFF 2. Lig


Beyaz Grup:

16 Ocak Pazar:

13.00 Akhisarspor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Spor Toto Akhisar)

13.00 Isparta 32-Bucaspor 1928 (Isparta Atatürk)

13.00 Tarsus İdman Yurdu-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Tarsus İlçe)

13.00 Eskişehirspor-Teco Karacabey Belediyespor (Eskişehir Yeni)

13.00 Ankara Demirspor-Şanlıurfaspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.00 Nazilli Belediyespor-Kırklarelispor (Nazilli İlçe)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Pazarspor (Kırşehir Ahi)

13.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül)

Kırmızı Grup:

Yarın:

13.00 Turgutluspor-Sivas Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzon (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

16 Ocak Pazar:

13.00 Serik Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Serik İsmail Oğan)

13.00 Sakaryaspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Yeni Sakarya Atatürk)

13.00 Ergene Velimeşespor-Sarıyer (Mustafa Kemal Atatürk)

13.00 Diyarbekirspor-Çorum FK (Diyarbakır)

13.00 Afjet Afyonspor-Bodrumspor (Zafer)

13.00 Adıyaman FK-Silahtaroğlu Vanspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Niğde Anadolu-Somaspor (Niğde Ömer Halisdemir)

13.00 İnegölspor-Ankaraspor (İnegöl İlçe)


- TFF 3. Lig


1. Grup:

Yarın:

12.00 Bursa Yıldırımspor-Batman Petrolspor (Minareli Çavuş)

13.00 Arnavutköy Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Bolluca)

13.00 Fatsa Belediyespor-Hendekspor (Fatsa İlçe)

13.00 Bergama Belediyespor-Elazığspor (İzmir Atatürk)

16 Ocak Pazar:

13.00 Başkent Gözgözler Akademi-Nevşehir Belediyespor (Polatlı İlçe)

13.00 Artvin Hopaspor-Kahta 02 (Hopa İlçe)

13.00 Osmaniyespor-Sancaktepe FK (7 Ocak)

13.00 Karaman Belediyespor-Çatalcaspor (Kemal Kaynaş)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Formül Erbaaspor (Kelkit İlçe)

2. Grup:

Yarın:

13.00 Altındağspor-Beyoğlu Yeni Çarşı FK (Çubuk İlçe)

13.00 Bayrampaşa-Kızılcabölükspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16 Ocak Pazar:

13.00 Alagöz Holding Iğdır FK-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Iğdır Şehir)

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bitexen Düzcespor (Yeşiltepe)

13.00 Çarşambaspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Çarşamba Şehir)

13.00 Yomraspor-Darıca Gençlerbirliği (Yomra İlçe)

13.00 52 Orduspor-Kuşadasıspor (Yeni Ordu)

13.00 İskenderunspor-68 Aksaray Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

13.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Hacette (Elazığ Doğukent)

3. Grup:

16 Ocak Pazar:

13.00 Ceyhanspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Ceyhan İlçe)

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Faruk Çelik)

13.00 Çankaya FK-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Orduspor 1967 (Tepecik Şenol Güneş)

13.00 Modafen-Mardin 1969 (Alemdağ)

13.00 Ağrı 1970-İçel İdmanyurdu (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Karşıyaka-Esenler Erokspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

13.00 Fethiyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Fethiye İlçe)

13.00 Belediye Derincespor-Criptoswaps Edirnespor (Belediye Derincespor)


- Turkcell Kadın Süper Ligi


A Grubu:

16 Ocak Pazar:

12.00 Kireçburnu-Ataşehir Belediyespor (Çayırbaşı)

12.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Beylerbeyi 75. Yıl)

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Beşiktaş Vodafone (Şehir Vefa Karakurdu)

12.00 Hatayspor-Fatih Vatanspor (Defne Belediyesi Atatürk)

12.00 1207 Antalyaspor-Kocaeli Bayan Futbol Kulübü (Zeytinköy)

14.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget-Altay (Osmanlı)

B Grubu:

16 Ocak Pazar:

12.00 Fatih Karagümrük-Bitexen Adana İdmanyurduspor (Vefa)

12.00 Galatasaray Hepsiburada-Konak Belediyespor (Yeşilova Kemal Aktaş)

12.00 Kayseri Kadın Futbol Kulübü-Trabzonspor (Vali Nihat Canpolat Sümer)

12.00 Bitexen Sivasspor-İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor (Cumhuriyet Üniversitesi)

12.00 Çaykur Rizespor-ALG Spor (Şenol Birol)

13.00 Dudullu-Hakkarigücü (Dudullu)

Yorumlar (0)
8
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 23 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 22 51
2. Konyaspor 21 42
3. Adana Demirspor 23 37
4. Fenerbahçe 23 37
5. Beşiktaş 23 36
6. Alanyaspor 22 35
7. Hatayspor 22 35
8. Başakşehir 22 34
9. Sivasspor 23 31
10. Kayserispor 22 31
11. Gaziantep FK 21 31
12. Karagümrük 23 30
13. Göztepe 23 27
14. Galatasaray 22 27
15. Giresunspor 22 26
16. Kasımpaşa 22 24
17. Antalyaspor 22 23
18. Rizespor 22 21
19. Altay 22 18
20. Ö.K Yeni Malatya 22 16
Takımlar O P
1. Ümraniye 21 45
2. Ankaragücü 21 45
3. Erzurumspor 20 38
4. İstanbulspor 21 36
5. Eyüpspor 20 36
6. Bandırmaspor 20 33
7. Samsunspor 20 33
8. Adanaspor 20 32
9. Manisa Futbol Kulübü 21 28
10. Tuzlaspor 20 27
11. Gençlerbirliği 21 26
12. Boluspor 19 24
13. Kocaelispor 21 24
14. Keçiörengücü 20 23
15. Menemen Belediyespor 21 23
16. Altınordu 21 22
17. Bursaspor 20 20
18. Denizlispor 21 19
19. Balıkesirspor 20 8
Takımlar O P
1. Manchester City 23 57
2. Liverpool 21 45
3. Chelsea 23 44
4. M. United 22 38
5. West Ham United 23 37
6. Tottenham 19 36
7. Arsenal 20 35
8. Wolverhampton Wanderers 21 34
9. Brighton 21 29
10. Aston Villa 21 26
11. Leicester City 19 25
12. Southampton 22 25
13. Crystal Palace 21 24
14. Brentford 23 23
15. Leeds United 21 22
16. Everton 20 19
17. Norwich City 22 16
18. Newcastle 21 15
19. Watford 20 14
20. Burnley 17 11
Takımlar O P
1. Real Madrid 21 49
2. Sevilla 22 46
3. Real Betis 22 40
4. Atletico Madrid 21 36
5. Real Sociedad 20 33
6. Villarreal 22 32
7. Barcelona 20 32
8. Rayo Vallecano 20 31
9. Valencia 22 29
10. Athletic Bilbao 21 28
11. Celta Vigo 22 27
12. Espanyol 22 27
13. Osasuna 21 25
14. Granada 21 24
15. Elche 21 22
16. Getafe 21 21
17. Mallorca 21 20
18. Cadiz 22 18
19. Deportivo Alaves 21 17
20. Levante 21 11