Apple iPhone X Alınır Mı?

Apple iPhone X fiyatına gelen zamlar sonrasında akıllı telefon alacak vatandaşların ilk sorusu ''Apple iPhone X alınır mı?'' oldu.

Apple iPhone X Alınır Mı?

Apple yönetimince alınan dolar kuru bazlı haklı zamlar sonrasında Türkiye'de yaşayan kullancılar duruma adeta isyan etti.

Kullanıcılar fiyatların artış yaşaması sonrasında elde biriktirdikleri paranın dahi daha fazla yetersiz hale geldiğini ve kendilerinin kazançlı çıkamadıklarını belirterek, Apple iPhone X modelinin alınıp alınmayacak olduğunu sordular.

Apple kullanıcıları yeni gelen zamlar sonrasında dahi Apple iPhone X modelinin alınabilecek bir model olduğunu, gelecek süreçte dolar artış göstermesi beklendiğinden dolayı fiyatların çok daha fazla artış gösterebilecek olduğundan ötürü adeta bir yatırım değerinde akıllı telefona sahip olunacak olduğunu belirttiler.

Kullanıcılar Çok Memnun

Dünyanın en gelişmiş kamera ve özelliklerine sahip akıllı telefonlar arasında ilk sırada bulunan Apple iPhone X modelinin eğer ki gelir ve bütçe durumu uygun ise alınabilecek en iyi telefon olduğu yapılan araştırmalarda kanıtlanmış.

Eğer ki bütçeniz var ise Apple'dan yana tercihinizi kullanmamak için hiçbir neden yok.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER