Aston Martin DBX SUV Yeni Renklerine Kavuştu

Aston Martin’in ilk SUV’u DBX, yeni sahiplerini bekliyor. Modelin yeni renk seçenekleri büyülüyor...

Aston Martin DBX SUV Yeni Renklerine Kavuştu

Aston Martin’in ilk SUV’u DBX, yeni sahiplerini bekliyor. Modelin yeni renk seçenekleri büyülüyor...

Markanın en teknolojik SUV'u olarak nitelendirilen Aston Martin DBX, Türkiye'de büyük ilgi görüyor. Haziran ayında DBX'in yeni renkleri ile görücüye çıkması bekleniyor.

Aston Martin DBX SUV yeni renk seçenekleri ise şöyle:

Onyx Black, Stratus White, Heritage Racing Green, Arizona Bronze, Sabiro Blue ve China Grey.

Spor segmentindeki rakiplerine kıyasla çok fazla teknik üstünlüğe sahip olan DBX, Türkiye'deki sahiplerine 2021 yılının ilk günlerinde kavuşmuştu. Spor otomobil ruhuna sahip yeni modelin Aston Martin Turkey Showroom’larında yeni sahipleri ile buluşacağı biliniyor.

DBX, kendine has bir alüminyum şasi platformunun oluşturulmasıyla muazzam bir şekilde geliştirildi ve tasarlandı. Aston Martin'in karakteristik özelliklerini taşıyan SUV, 4.0 V8 benzinli 550 HP ve 700 Nm tork üreten bir motorla geliyor.

Dört çeker SUV, ihtiyaç halinde tüm çekiş gücünü arka tekerleklere iletiyor ve yüzde 100 arkadan itişli bir spor otomobile dönüşüyor.

Virajlarda mükemmel bir performansa sahip yeni DBX, 638 litre bagaj hacmine sahip.

Otomatik uzun far sistemi, kör nokta uyarı sistemi ve şerit takip asistanı gibi birçok elektronik güvenlik opsiyonu da DBX’te standart olarak gelen diğer özelliklerden.

6 farklı sürüş modu, 9 ileri tam otomatik şanzımanı, 22 inç jantları, panoramik cam tavanı, off-road sistemi, Adaptive Cruise Control, Otomatik Acil Fren Sistemi, Çocuk Yolcu Koruma Sistemi, şerit takip, 360 derece kamera, sürücü durumu alarmı ve şeritten ayrılma uyarısı özelliklerini sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER