En Ucuz E-ticaret Sitesi

Elektronik ortamda yapılan ürün veya hizmet alım satımına e-ticaret veya elektronik ticaret denir. E-ticaret sitesi ise bu alım satımların yapıldığı platformlardır. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi internet üzerinden satmak için açılan bu sitelerden hazır e-ticaret sitesi tercih etmeniz daha avantajlı ve karlı olacaktır.

En Ucuz E-ticaret Sitesi

İnternet üzerinden ürünlerinizi satıp para kazanmak için en ucuz e-ticaret sitesi Platinum E-Ticaret tarafından sizlere sunuluyor. Bir web sitesinde olmasını düşündüğünüz bütün özellikleri sizlere sunuyor. Etkili ve kaliteli tasarımlar ile sitenizin birçok kullanıcıya hitap etmesini sağlıyor. Böylelikle ürünlerinize olan talepler de artmış olacak.

E-ticaret Sitesi Nedir?

Elektronik ortamda yapılan ürün veya hizmet alım satımına e-ticaret veya elektronik ticaret denir. E-ticaret sitesi ise bu alım satımların yapıldığı platformlardır. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi internet üzerinden satmak için açılan bu sitelerden hazır e-ticaret sitesi tercih etmeniz daha avantajlı ve karlı olacaktır. Site tasarımlarında profesyonel değilseniz kendi sitenizi kurarken birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle en ucuz hazır e-ticaret paketi almanız hem karlı hem de profesyonelce olur.

Platinum ticaret size en ucuz hazır e-ticaret sitesi sunarken aynı zamanda kaliteli tasarımlarla da sitenizi ilgi çekici hale getiriyor. Her satıştan %10 komisyon verme devrine son veriyor. Hosting ücreti haricinde hiçbir ücret talep etmiyor.

Platinum Hazır E-ticaret

Pahalı olan her zaman kalitelidir anlayışını sonlandırıp, tamamen müşteri memnuniyetine özen veriliyor. Platinum oluşturduğu en ucuz hazır e-ticaret sitesi ile birlikte daha sonrasında da sizlere yardımcı oluyor. Nasıl çalıştığı ile ilgili bilgiler şunlardır:

  • Yazılımlar %100 mobil uyumludur.
  • Lisans yenileme ücreti alınmaz.
  • Yazılımlarının hepsi SEO uyumludur.
  • Çok hızlı bir şekilde e-ticaret sitesi hazırlanır. 
  • E-ticaret siteniz belirli aralıklarla yedeklenir.

En kaliteli tasarım ve güvenceyle hazırlanan siteniz yıllardır edindikleri birikimlerin sonucunda sizi en üst sıralara taşıyor.

E-ticaret Sitesi Altyapısı

Sitenizin alt yapısı birçok anlamda güçlü ve güvenilir olmalıdır. Aksi halde sitenizi kullanamayacak hale gelebilirsiniz. Platinum 24 yıldan fazla edindiği tecrübe ile en güçlü teknik alt yapılar ile sitenizin alt yapısını oluşturuyor.

Siteler İsteğiniz Doğrultusunda Oluşturuluyor

1996 yılından beri faaliyet gösteren bu firma sitelerinizin tasarımlarını isteğiniz doğrultusunda oluşturuyor. Kendi tarzınızı sitenize yansıtmak isteyebilirsiniz. Bu isteğinizi belirttiğinizde siteniz sizin tarzınızda şekilleniyor.

Her Sektöre Uygun E-Ticaret Teması

Hangi alanda çalışıyor olursanız olun siteniz ürününüzün veya hizmetinizin sektörüne göre hazırlanıyor. Sitede bulunan e-ticaret temaları iyileştirilerek sektörünüze hitap edilecek hale getiriliyor. Tüm hazırlıklar tamamlandığında sizler için geriye kalan ürünlerinizin fiyatlarını belirleyip sitenizde satışa sunmak olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER