Güvenli Eticaret Nedir?

Güvenli Eticaret Nedir?

Güvenli eticaret sistemi, bir diğer adıyla GET sistemi, C2C ticaret türlerinde sıklıkla kullanılmakta olan bir sistemdir. C2C siteler, GET sistemi aracılığı ile komisyonunu alır ve bu şekilde alıcı ile satıcı arasındaki para alışverişi güvenilir bir şekilde tamamlanmış olur.

Bu eticaret sisteminin amacı, hem alıcı hem de satıcıyı korumak ve güvenilir alışveriş hizmeti sunmaktır. Hem alıcı hem de satıcının riske girmeden alışverişi tamamlayabilmesi, internetten satış oranlarının her geçen gün artmasına ve bu ticaret türünün her geçen gün gelişimine olanak sunmaktadır. Payu ve Iyzico gibi altyapıları kullanan C2C siteler, güvenilir alışveriş hizmeti sunmakta olmalarından dolayı kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Eticaret sitesi kurarak, ticarete adım atmak isteyen girişimcilere Omni Ticaret güvenilir alışveriş hizmeti sunmaktadır. Bu altyapının sunulduğu sitelerde, alıcı kadar satıcı da güvence altına alınmaktadır. Üyelik hükümleri ile güvence altına alınan alıcı ve satıcılar, kendilerini daha rahat hissetmektedir. Ürün gönderiminden önce alıcıdan ürün bedelinin tahsil ediliyor olması, satıcı için kolaylık sunarken, bu ödemenin sistem havuzunda tutularak, ürünün teslimatından sonra satıcının hesabına aktarılması da alıcıyı rahatlatmaktadır. Bu hizmetlerde, belirli bir komisyon bedeli bulunmakta ve satıcının hesabına bu komisyon düşülerek ödeme miktarı aktarılmaktadır.

Eticaret hakkında detaylı bilgi almak ve paketlerimizi incelemek için https://www.omniticaret.com/ adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 22:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER