Honor Watch GS 3 Yakında Çıkıyor: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

Honor Watch GS 3 akıllı saat, Amazon’da listelendi. İşte özellikleri, fiyatı ve tanıtım tarihi!

TEKNOLOJİ HABERLERİ 25.05.2022, 15:42
Honor Watch GS 3 Yakında Çıkıyor: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

Amazon Hindistan'da listelenen Bluetooth 5 destekli Honor Watch GS 3’ün lansmanı yakında gerçekleşecek…

Honor Watch GS 3'ün kesin fiyatları ve piyasaya çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Honor Watch GS 3, Huawei alt markası tarafından Ocak ayında Çin'de piyasaya sürüldü. Çinli şirket şimdi bu saati Hindistan'da da piyasaya sürmeyi planlıyor. Honor akıllı saat, 3D kavisli cam ve kademeli çerçeveli paslanmaz çelik bir gövdeye sahip. Üç renk seçeneği ve 1.43 inç AMOLED ekran ile satışa sunulacak.

HONOR WATCH GS 3 FİYATI

Çin’de piyasaya sürülen cihaz Asya pazarında iki farklı modelle satışa sunuldu. Racing Pioneer modelinin fiyatı yaklaşık 3.155 TL, Streamer Classic ve Around the World Voyage seçenekleri ise yaklaşık 3.640 TL fiyat etiketini taşıyordu.

Amazon, akıllı saatin diğer özelliklerini de listeledi. Klasik Altın, Gece Yarısı Siyahı ve Okyanus Mavisi olarak gelen giyilebilir cihaz için üç farklı renk seçeneği gösterildi.

Honor Watch GS 3 özellikleri

Honor Watch GS 3, 466x466 piksel çözünürlüğe ve 326 ppi piksel yoğunluğuna sahip dairesel 1.43 inç AMOLED ekrana sahiptir. Honor Watch GS 3'ün ekranı, yukarı ve aşağı kaydırma, sola ve sağa, dokunma ve uzun basma dahil olmak üzere dokunmatik işlemleri destekler. Akıllı saat 316L düşük karbonlu paslanmaz çelikten yapılmıştır ve Nappa deri kayışlara sahiptir.

Depolama açısından, Honor Watch GS 3, 4 GB depolama alanı sunar. Ayrıca 32MB RAM bellek sunar. Akıllı saatte uzun basmayı, kısa basmayı, çift tıklamayı ve daha fazlasını destekleyen bir yukarı ve aşağı düğmesi bulunur. Giyilebilir cihaz, yapay zeka (AI) destekli algoritmalar kullanan ve yüzde 97 doğru kalp atış hızı izleme sağladığını iddia eden sekiz kanallı bir PPG sensörüne sahiptir.

Honor ayrıca, 7/24 kalp atış hızı izleme, tüm gece uyku izleme ve kan oksijen seviyesi ölçümü için SpO2 izleme dahil olmak üzere en önemli sağlık izleme özelliklerini getiriyor. Düşük kan oksijen durumu oluştuğunda, saat bir hatırlatma yapmak için titrer. Ayrıca, kullanıcının uyku sesi duymasına yardımcı olmak için 200'den fazla uyku önerisi sunar. Aynı şekilde, basınç yüksek olduğunda, giyilebilir cihaz, basıncı serbest bırakmak için nefesi ayarlamak için önerilerde bulunacaktır.

Honor Watch GS 3, Bluetooth 5 aracılığıyla çağrı bildirimleri ve mesaj uyarıları almak için bir akıllı telefonla da eşleştirilebilir. 85 özel spor modu, 10 profesyonel spor modu ve müzik, çalar saat, uzaktan kumandalı kamera, cep telefonu arama, el feneri ve zamanlayıcı gibi temel işlevler alır. Akıllı saat, yerleşik hoparlörler ve mikrofonlarla birlikte gelir. Hem Android hem de iOS telefonlarla uyumludur. Saat, 5ATM sertifikası ile suya dayanıklıdır ve 14 güne kadar pil ömrü sunan 451mAh pil ile geliyor.

Yukarıda bahsedildiği gibi Honor Watch GS 3, bu yıl Ocak ayında Çin'de piyasaya sürülmüştü.

Yorumlar (0)