Huawei Mate40 Pro Online Mağazada Ön Satışa Sunuldu

HUAWEI'nin en çevreci akıllı telefonu olarak lanse edilen Mate40 Pro, online mağazalarda ön satışa sunuldu. İşte telefonun tüm özellikleri ve satış fiyatı...

TEKNOLOJİ HABERLERİ 28.12.2020, 17:24
Huawei Mate40 Pro Online Mağazada Ön Satışa Sunuldu

HUAWEI'nin en çevreci akıllı telefonu olarak lanse edilen Mate40 Pro, online mağazalarda ön satışa sunuldu. İşte telefonun tüm özellikleri ve satış fiyatı...

HUAWEI'nin devrim niteliğindeki yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mate40 Pro, bugün itibariyle Türkiye'deki online mağazasında satışta. Serinin en yenisi ve en iyisi Mate40 Pro'yu satın alanlar, ürünlerini 21 Aralık'tan itibaren teslim alabiliyor.

88 derece Horizon Display Ekran tasarımı ve ipeksi bir eğrilik sunan ergonomisi ile şimdiden dünyanın gözü onda... Kompakt ve akıcı bir ekran sunan Huawei Mate40 Pro, suya ve toza karşı dayanıklı. Hatalı tuşlamayı ve yanlış dokunmayı önleyen ileri teknolojiye sahip. Ultra geniş açılı ön kamerası ve hassas hareket sensörü ile fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya aday.

Mistik Gümüş ve Siyah renk seçeneklerine sahip yeni amiral gemisinin tasarımında uzay halkasından esinlenildi. İkonik dairesel ve simetrik bir yapıda karşımıza çıkan akıllı telefon, şimdiye kadarki en gelişmiş 5nm 5G çipseti sunuyor. İşlemcisi 3.13 GHz hızına kadar ulaşabiliyor. 24 çekirdekli Mali-G78 GPU şimdiye kadarki en güçlü GPU.

3:2 sinema çekimine uygun Dual Cine kameraya sahip. Dengeli pozlama ve yüksek kaliteli görüntü özellikleriyle ultra nitelikte bir kamera sistemi sunuyor.

Cihazı el hareketlerinizle yönetebiliyorsunuz. Air Tap ile çağrı yanıtlamak mümkün. Smart Gesture Control eller serbest özelliği ve yeni kullanıcı deneyimlerini bir arada yaşatan Mate40 Pro ülkemizde görücüye çıktı. Satış fiyatı 13.999 TL olarak açıklandı.

Huawei'nin En Çevreci Akıllı Telefonu

Cihazın ambalajında kullanılan plastik oranı sadece %3,8 iken, kağıt kullanımında %90'lık bir azalma sağlıyor. Hızlı başlangıç kılavuzu 340 sayfadan 44 sayfaya düşürüldü. Geleceği ve çevreyi düşünen marka, bu tasarrufu sayesinde takdir topladı.

Yorumlar (0)