Samsung Galaxy Note 9 Türkiye Fiyatı

Samsung Galaxy Note 9 modelinin Türkiye fiyatı ne kadar olacak? Samsung Galaxy Note 9 modelinin tanıtım tarihi ortaya çıktı mı?

Samsung Galaxy Note 9 Türkiye Fiyatı

Samsung Galaxy Note 9 ne zaman tanıtılacak, olduğuna dair kullanıcılara tam net bir tarih verilmedi. Kullanıcılar cihazın tanıtım ve satış tarihi konusunda sorular sormasına rağmen Samsung Türkiye sorulara yanıt vermiyor.

İddilaar ise cihazın bu ayın 24'ünde tanıtılacak olduğu ve Türkiye'de yapılacak olan tanıtımın biraz daha sonra olabilecek olduğu yönünde bilgiler içeriyor.

Galaxy Note 8 modelinden hemen sonra dünyanın en fazla beğenecek olduğu cihazlardan birisi olması beklenen Samsung Galaxy Note 9 modeline dair tam net detaylar ne zaman ortaya çıkacak bu konu ile ilgili de bir bilgi bulunmuyor.

Fiyatı Yüksek Olacak

Samsung Galaxy Note 9 Güney Kore'de 24 Ağustos'ta satışa sunulacak. Cihazın Türkiye'de satışa sunulması daha uzun bir tarih vadesinde yapılacak iken cihazın ithalatçılar tarafından ve Samsung yetkili bayilerinden belirli bir süre sonra önsipariş almaya başlaması bekleniyor.

Cihazın fiyatı konusunda ortaya atılan iddialar ise 1.200 dolar ve civarında.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2018, 23:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER