Samsung Yeni Akıllı Telefonlarını Birlikte Tanıtacak!

Teknoloji devi Samsung yeni akıllı telefonlarını farklı özelliklerle beraber kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

TEKNOLOJİ HABERLERİ 07.12.2019, 01:38
Samsung Yeni Akıllı Telefonlarını Birlikte Tanıtacak!

Son dönemin popüler akımı gibi gelişen katlanabilir telefon üzerine çalışan Samsung’un ne zaman ürünü tanıtacağı konusunda meraklı bekleyiş sürerken yeni bir iddia ortaya atıldı. Samsung firmasının S11 serisini ve Aklı katlanabilir telefonunu aynı anda tanıtacağı söyleniyor. S11 ne kadar? Katlanabilir akıllı telefonun özellikleri nelerdir? İşte merak edilen tüm detaylara haberimizde yer verdik.

Sorunlardan Ötürü Ertelenmişti

Samsun piyasaya sunduğu her akıllı telefonun yok satmasına yıllardır alışmış durumdadır. Bazı yan teknoloji firmaları bu satışları kırarak sollasa da Samsung müşterileri firmadan vazgeçmeyerek, yeni telefonlarını satın almaya ve merakla beklemeye devam ediyor. En son S11 ve katlanabilir akıllı telefon üzerine çalışan Samsung’tan bir açıklama gelmişti. Yapılan açıklamaya göre Samsun katlanabilir akıllı telefonun üretim sırasında ufak bir aksaklık olmasından ötürü tanıtım tarihinin kısa süreliğine erteleneceğini belirtmişti. Bunun üzerine bekleyişte olan tüketiciler telefonun ne zaman tanıtılacağını merak etmeye başladı. Ortaya atılan yeni iddiaya göre firma her iki telefonunu aynı anda tüketiciye tanıtacak. Henüz Samsung’dan konuya dair net ve resmi bir açıklama gelmese de iddiaların asılsız olmadığı düşünülüyor ve firmadan net bir yanıt bekleniyor.

Akıllı S11 ve Katlanabilir Telefonların Sunduğu Özellikler

Hem S11 serisi hem de katlanabilir akıllı telefonun sunacağı özellikler de kullanıcılar tarafından çok merak ediliyor. S11 de beşli kamera kullanılacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra bugüne kadar ki en yüksek batarya gücüne sahip olması da beklenen özellikler arasında yer alıyor. Kamerasının 108 mega piksel, video çözünürlüğünün de 8K olması bekleniyor. Katlanabilir telefona ait henüz net bir özellik bilgisi veya iddiası bulunmuyor. Ancak bekleyenlerin en çok merak ettiği konu ise bu yeni akıllı telefonların kaç para olacağı konusudur. Bu konuya dair ilk açıklama ürün tanıtımı tarihinde yapılacaktır. Şu an için herhangi bir fiyat sunulmuyor. Ancak Samsung’un bu yeni telefonlar için sunacağı fiyatların ilk aşamada oldukça yüksek olacağı düşünülüyor.

Yorumlar (0)