Suzuki Hibrit Araçlarda Ekim Ayı Kampanyaları

Suzuki Vitara Hibrit modeline özel ekim ayı kampanyasını başlattı. İşte detaylar...

Suzuki Hibrit Araçlarda Ekim Ayı Kampanyaları

Suzuki Vitara Hibrit modeline özel ekim ayı kampanyasını başlattı. İşte detaylar...

Türkiye'de yaşayanlar Vitara Hibrit modeli için ön sipariş talebinde bulunabiliyordu. Bu kişiler araçlarını ekim ayı sonunda Suzuki bayilerinden teslim alabilecek. Suzuki, Türkiye'deki ön satış uygulaması ile 4x4 ve 4x2 çekişli Vitara Hibrit modeline özel kampanya başlattı.

Ön satış süresi boyunca Suzuki araçlar 354 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek.

Suzuki Vitara Hibrit Özellikleri Neler?

Suzuki Akıllı Hibrit Teknolojisine sahip bu model, 5 yıl batarya garantisi, yakıt tasarrufu ve düşük bakım maliyeti gibi imkanlar sunuyor. 48V Hibrit güç-aktarma sistemi hem sürüş performansını artırıyor hem yakıt tüketimini azaltıyor.

129 PS ve 235 Nm tork üreten 1.4 litre Boosterjet direkt enjeksiyonlu turbo motora sahip. 4x2 modeli 100 km'de 5.7 lt yakıt tüketirken, 4x4 modeli 6.2 lt yakıt harcıyor. Dört teker çekiş teknolojisi ALLGRIP ile arazide ve şehirde konfor sağlıyor.

Güvenlik özellikleri: Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM), Çift Sensörlü Fren Destek Sistemi (DSBS), Trafik İşareti Tanımlama Sistemi (TSR), Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi (RCTA), Şerit Takip İhlal ve Uyarı Sistemi ile Adaptif Hız Sabitleme Sistemi olarak belirtiliyor.

9 inç multimedya ekran, 4.2 inç renkli LCD ekran, otomatik klima ve panoramik sunroof özelliklerini sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER