Wondershare UniConverter 2020'deki En İyi Video Dönüştürücü

Wondershare UniConverter 2020'deki En İyi Video Dönüştürücü
banner818

Bir video indirdiniz ve bilgisayarınız videonun dosya biçimini desteklemediğinden oynatılamıyor. Piyasada çok fazla video dosyası biçimi var ve kullandığımız cihazlar bunlardan çok azını destekliyor. Hiçbirimiz video oynatamama sorununu yaşamak istemeyiz.

Video Converter Nedir?

Video dönüştürme, bir video dosyasını bir biçimden diğerine dönüştürme işlemini ifade eder. Video dönüştürücüler, bu imkansız gibi görünen görevi kolayca gerçekleştirmemize yardımcı olan araçlardır. Diyelim ki AVI biçiminde bir video dosyası indiriyorsunuz, ancak maalesef PC'niz bunu desteklemiyor. Ne yaparsın? Video dönüştürücülerle, bunları MP4 veya MOV gibi daha desteklenebilir bir formata kolayca dönüştürebilirsiniz. Bir video dönüştürücü için tonlarca seçenek olsa da, 2020 yılında en iyi video dönüştürücülerden biri Wondershare UniConverter’dır.

Wondershare UniConverter, 2005 yılından bu yana yaklaşık 15 yıldır sektörde ve şimdi 2020'de, dünya çapındaki uzmanlar piyasadaki en iyi video dönüştürücü aracı diyorlar. Wondershare için müşteri deneyimi her zaman en üst sıradadır. Bu nedenle, bu yazılımı kullanmaya başladığınızda sanat ve teknolojinin olağanüstü bir karışımını bulabilirsiniz.

Bu yazılımı kullanarak çeşitli desteklenebilir cihazlar ve çok az sistem gereksinimi ile çok sayıda video dosyası formatını birbirine dönüştürebilirsiniz. Video düzenleme, indirme ve çok amaçlı video Araç Kutusu gibi daha gelişmiş özelliklerle birlikte, bu yazılım video dönüştürme ihtiyaçlarınız için en iyi ve en akıllıca seçimdir.

Wondershare UniConverter'ın Özelliklerini Anlama

Video dönüştürme, yalnızca bir biçimden diğerine dönüştürmek kadar sınırlı değildir. Çözünürlük ve en / boy oranı gibi birçok teknik detay vardır. Mevcut dönüştürücülerin çoğu tüm bu işlevleri sağlamamaktadır; bazıları bunlardan birkaçını verebilir. Ancak Wondershare UniConverter ile bunların hepsini elde edersiniz. UniConverter'ı 2020'de en iyilerden biri yapan bu özelliklerin neler olduğuna bakalım.

Dönüştürme

Bu aracın video dönüştürme işlevi etkileyici. İstediğiniz video çıkış biçimini elde etmek için bir dizi desteklenebilir giriş biçiminden videoları kolayca dönüştürebilirsiniz. Bu ortalama video dönüştürücülerden yaklaşık 30 kat daha hızlıdır. WEBM'den MP4'e, AVI'den MOV'a ve daha pek çok popüler formatı dönüştürebilirsiniz. Programa her gün yeni formatlar ekleyerek işlevlerini sürekli olarak geliştiriyorlar. Dolayısıyla, dönüşüm ihtiyaçlarınız için "en iyi merkez" oluyor.

Videolarınızın keyfini istediğiniz cihazda çıkarabilirsiniz. UniConverter'ı Windows ve Mac PC'nizde, Android'lerinizde ve iPhone'unuzda ve hatta Android tabletlerinizde ve iPad'lerinizde kullanabilirsiniz. XBOX ve Nintendo DS'nizde UniConverter videoları da oynatabilirsiniz.

Video Düzenleme

Wondershare UniConverter, düzenleme becerilerinizi sergilemek istiyorsanız en iyi seçimdir. Piyasada bulunan basit kullanıcı arayüzü ile yaratıcılığınızı özgür bırakabileceğiniz nadir yazılımlardandır.

Araç, aşağıdakiler gibi video düzenleme işlevlerini sağlar:

 • Videolarınızı istenmeyen parçaları kaldıracak şekilde kırpabilir ve uzun bir videoyu birkaç bölüme ayırabilirsiniz;
 • Yazı tipi ve boyutu, stili ve saydamlığı ve daha fazlasıyla altyazı ekleyebilir ve özelleştirebilirsiniz;
 • Doygunluk, kontrast, parlaklık ve daha fazlası gibi çarpıcı özel efektler ve filtrelerle video kalitenizi artırabilirsiniz;
 • Videoları 4: 3, 16: 9 vb. En boy oranlarına uyacak şekilde kırpabilirsiniz.
 • Videolarınızı hem resim hem de metin olarak filigranlarla çevrimiçi yüklemek istiyorsanız video telif hakkınızı koruyabilirsiniz.

Video İndirme

Wondershare UniConverter'i benzersiz kılan şey, aynı zamanda bir indirici olmasının yanı sıra bir dönüştürücü olmasıdır. Kaç dönüştürücü bunu kendileri için söyleyebilir? 4K videolarınızı tek bir tıklamayla çevrimiçi olarak en popüler sitelerden indirin ve kaydedin. Dahası, Wondershare UniConverter herhangi bir yasal sorun olmadan telif hakkıyla video indirmenize bile izin verir. Daha sonra izlemek için çevrimiçi videoları da kaydedebilirsiniz. Bu bir dönüştürücüde çok nadir görülen harika bir özelliktir.

CD/DVD Yazma

Evet, bu araçla CD veya DVD bile yazabilirsiniz. Çeşitli HD, FHD ve iPhone videolarını TV'nizde oynatmak için DVD veya Blu-ray disklerinize hızlı bir şekilde yazabilirsiniz.

Çok Amaçlı Video Araç Kutusu

En iyisini sona bıraktık: çok amaçlı video araç kutusu, Wondershare UniConverter'i en üst düzey video dönüştürücü yapan en iyi özellik. UniConverter'ın sunduğu tüm bu özelliklere baktıktan sonra sadece bir video dönüştürücü olduğunu söylemek haksızlıktır. Bu araç kutusunun hangi araçlara sahip olduğuna bakalım:

 • Kayıpsız video sıkıştırma için bir Video Kompresörü;
 • JPG, PNG gibi çeşitli biçimlerde görüntüleri düzenlemek ve düzenlemek için bir Image Converter;
 • Ses kaydı dahil tüm masaüstü etkinliklerinizi kaydetmek için bir Ekran Kaydedici;
 • Video meta verilerinizi düzeltmek için bir özellik;
 • Videoları veya görüntüleri GIF formatına dönüştürmek için bir GIF oluşturucu.

Wondershare UniConverter Online Versiyonu

Yukarıda anlatıldığı gibi, Wondershare UniConverter’in felsefesi tamamen müşteri memnuniyeti ve kullanıcı deneyimi ile ilgilidir. Bu nedenle, UniConverter'ın ismi Online UniConverter olan çevrimiçi bir sürümü de vardır.

Wondershare UniConverter Online (Çevrimiçi) versiyonunun özellikleri şu şekilde;

 • Videoları ve sesleri çevrimiçi olarak çok çeşitli desteklenebilir biçimlere dönüştürün;
 • Video oynatma listeleriniz için toplu dönüştürme seçeneği;
 • Video ve Ses Kompresörleri ile kayıpsız video ve ses sıkıştırma;
 • Çevrimiçi düzenleme becerilerinizi sergilemek için her zamanki ve gelişmiş düzenleme işlevlerine sahip bir video düzenleyici;

Wondershare UniConverter tarafından sunulan ustaca bir hizmettir. Bu aracı masaüstünüze bile yükleyebilirsiniz.

Özet

Wondershare UniConverter, yukarıda gördüğümüz gibi tüm video dönüştürme ihtiyaçlarınız ve daha fazlası için bir araçtır. Program 2020 yılında video ihtiyaçlarınız için şüphesiz en iyi araç olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER