Arap Turistler Trabzon'da Korku Yaşadı

Trabzon’un Maçka ilçesi Sümela Manastırı’na ailesi ile gezmeye gelen Arap genç ormanlık alanda kaybolunca ailesi büyük korku yaşadı.

Arap Turistler Trabzon'da Korku Yaşadı

Trabzon'un Maçka ilçesi Sümela Manastırı'na ailesi ile gezmeye gelen Arap genç ormanlık alanda kaybolunca ailesi büyük korku yaşadı. Kayıp genç jandarma ekiplerine haber verilmesi üzerine kısa sürede bulunarak ailesine teslim edildi.

Alınan bilgiye göre, Maçka ilçesi Altındere Milli ParkıSümela Manastırı'na ailesi ile birlikte gezmeye gelen Suudi Arabistan uyruklu Mohammad Abdul (13) isimli çocuk, ormanlık alanda birden kayboldu. Ailesi oğullarını aramalarına rağmen bulamayınca jandarmaya haber verdi. Jandarma ekipleri orman içinde yarım saatlik bir arama sonunda kayıp çocuğu bularak ailesine teslim etti. Aile çocuklarına kavuştuğunda büyük sevinç yaşadı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
levent
levent - 10 ay Önce

Bu kim ya car car konuşuyor. Öz evlatmış. Özer için de Aykut için de aynı şeyler söyleniyordu ne oldu? Kulüp destek istiyor öğrenci arkadaşlar son harçlıklarını kulube bağışlıyor. Bu bağışı Zeki yi izlemek için mi yapıyorlar? adamın oynamadığı yaklaşık 10 maçta gençlerbirliği mağlubiyet yüzü görmedi. o halde bile küme düştü. Senin herhangi bir Anadolu kulübünden istediğin herhangi bir oyuncu için takımı bonservis talep ediyor. Ben TS ye gitmek istiyorum dese bile adamlar bırakmıyor. Zekiyi neden bırakmışlar? küme düşen gençlerbirliği taraftarı bile gitmesine sevinmişken hedefi Avrupa yada şampiyonlar ligi olan bir takımın bu oyuncuyu alması mı taraftarı memnun edecek. Pareira sakatlanmasa zaten 34 maç yatacak bu adam. 200bin euro alsa binlerce taraftarın yaptığı yardım Zekinin kulubede oturması için yapılmış olacak. Madem yerli alacaksınız gurbetçi yada alt liglerden bakın. Düşük maliyetli olanından. semihi yükseli takasta kullanın. Belki gelen genç kendini gösterir devam eder.

SIRADAKİ HABER