Bir Trabzonlu Aday da Esenler'den

Esenler Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Eski Başkanı Onur Ayar Milliyetçi Hareket Partisinden Meclis Üyesi Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Bir Trabzonlu Aday da Esenler'den

İlçe Teşkilatında gerçekleşen tören ile aday adaylık başvuru formunu teslim eden Onur Ayar Esenler'deki Trabzonluların desteğini alarak aday adaylığımı açıkladım ve bana olan güvenin ve ilginin yoğun olması ile bunu resmiyete döktük dedi. Milliyetçi Hareket Partisinin bir ferdi olmaktan onur duyacağını söyledi.

Onur Ayar Esenler'de Trabzonluların sevdiği ve desteklediği bir sima ve birçok faaliyettede başarısı ile ismini duyuran kişiliğe sahip

Esenler Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Suat Yılmaz'da Tören'de Trabzonluların Ülkemizin çimentosu olduğunu biliyoruz. Trabzonluların yeri bizde ayrıdır diyen Yılmaz Trabzonlu olan Onur Ayar'ın partimizden aday adayı olması bizleri memnun etmiştir diyerek bu akşam'ın herkese hayırlar getirmesini dilerim dedi.

Onur Ayar Kimdir?

Onur Ayar 1984 Trabzon Maçka doğumlu evli ve 3 çocuk babasıdır. Lise mezunu ve işletmecidir. Onur Ayar Daha Önce Esenler Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi Esenler İlçe Başkanlığı Şehit Fethi Aslanhan Bölge Temsilciliği Yöneticiliğı yapmaktadır.

Haber: Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul Sorumlusu
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER