"Bizde Herkes Trabzonlu"

Futbol şube sorumlusu Haluk Şahin, "Trabzonspor'un çıkışında takım bütünlüğü çok önemli. Yusuf Çaykaralı, Ekuban Maçkalı, Nwakaeme Tonyalı... Bizde her ilçeden oyuncu var" diye konuştu

"Bizde Herkes Trabzonlu"

Süper Lig'de 4 maçlık galibiyet serisi yakalayan Trabzonspor'da futbol şube sorumlusu Haluk Şahin, arkadaşlık ortamının sonuçlarda önemli etken olduğunu söyledi. Şahin, takımda yerli yabancı ayrımı yapılmaması gerektiğini kaydederek, "Abdülkadir Çarşıbaşılı, Yusuf Yazıcı Çaykaralı, Uğurcan Yomralı, Batuhan Vakfıkebirli, Hüseyin Akçaabatlı, Murat Cem Düzköylü ise Ekuban Maçkalı, Nwakaeme Tonyalı, Rodallega Beşikdüzülü. Bizde her ilçeden oyuncu var, bütünlük var. Nasıl altyapıdaki oyuncularımız kendilerine verilen şansı iyi kullanıp bizi mahcup etmediyseler yabancı oyuncularımız da büyük katkı sağladılar" dedi.

YILDIZLAR İMZA GÜNÜNDE

Trabzonsporlu futbolcular Olcay Şahan, Caleb Ekuban ve Abdulkadir Parmak, kulübün ana sponsoru QNB Finansbank'ın Çarşı Şubesi'nde düzenlenen imza gününde taraftarlarla bir araya geldi. Bordo-mavili futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği imza gününde 3 futbolcu, kulübün lisanslı ürünlerini imzalayarak taraftarlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

(Sabah)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER