Böyle Bir Trabzon Sevgisi Görülmedi

Fransa'nın Paris şehrinde yaşayan Ersoy Keleş öyle birşey yaptı ki herkesin sevgisini kazandı.

Böyle Bir Trabzon Sevgisi Görülmedi

Gurbetçi Ersoy Keleş'in en büyük hayali olan Murat 124 markalı araba sahibi olmaktı aradığı arabayı Trabzon'da buldu ve ona evladı gibi bakarak sıfır hale getirdi. Daha sonra ben bu arabayı nasıl yaparım da yurtdışına götürebilirim planlarına başlayan Keleş bunu da başararak çocukluk sevdası olan aracını Fransa'ya götürdü.

Paris sokaklarında artık Trabzon plakalı bir Murat 124 gezmeye başladı ve bu sosyal medya'da tıklanma rekorları kırmaya başladı. Ersoy Keleş Avrupa'da aracıma öyle bir ilgi var ki bu beni çok mutlu ediyor dedi.

Ersoy Keleş bizim sloganımız olan Bize Heryer Trabzon sözüne lâyık olmaya çalışıyoruz diyerek yeri geliyor aracımla Paris sokaklarında kemençe eşliğinde Trabzonspor bayrağı ile tur bile atıyorum dedi. Ayrıca Murat 124 arabam ile sadece Paris'te değil Yunanistan, İtalya, İsviçre, Almanya, Belçika gibi ülkelerde de gövde gösterimi yapıyorum dedi.

Muhabirimiz Ömer Karakaş'a verdiği röportaj'da tüm Trabzonluların çocukluk hayallerini gerçekleştirmesini tavsiye ediyorum diyerek HaberTS ekibine de teşekkür ederek aracına binip yeni yolculuklara doğru yola çıktı.

Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul SorumlusuYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER