Büyük Birlik Partisi Lideri Destici Köprübaşı'nda

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Trabzon Köprübaşında adayı Atilhan Sancak’ı ve Ekibini ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi Lideri Destici Köprübaşı'nda

Köprübaşında seçim hazırlıklarında kendinden söz ettiren Atilhan Sancak Büyük Birlik Partisi Genel Başkanını Köprübaşında ağırladı. Destici’ye Köprübaşında halkın ilgisi de yoğun oldu. Destici ilk önce Köprübaşı Beşköy’de bulunan sel felaketi şehitlerini ziyaret ederek burada şehitlere dua etti.

Daha sonra Mustafa Destici Köprübaşında kendini bekleyen kalabalığa hitap etti. Destici, Trabzon halkı bizim için çok önemlidir. Trabzonlular bu ülkenin çimentosudur diyerek Köprübaşı’na özel değer veriyoruz adayımız Atilhan Sancak’ı seçtiğiniz andan itibaren farkı göreceksiniz diyerek halktan oy istedi.

Köprübaşı Büyük Birlik Partisi Adayı Atilhan Sancak ise genel başkan Mustafa Destici’ye teşekkür ederek konuşmasına başladı. Sancak görüyorsunuz Köprübaşı’na bu seçimde gelen tek lider Büyük Birlik Partisi lideridir bunun için sizlere değer verenlere destek vermenizi istiyorum dedi. Atilhan Sancak başkan olduğumuz günden itibaren Köprübaşı’nın en büyük sıkıntısı olan Madur dağı yolları ve diğer yolları düzeltmek olacak dedi. Sancak ben başkan olduğum günden itibaren hiç oturmadan çalışacağıma söz veriyorum dedi.

Atilhan Sancak’ı birçok isimde yalnız bırakmadı. İstanbul Trabzon Federasyonu Başkanı Dursun Çağlayan, Büyük Birlik Partisi Sürmene Belediye Başkanı Adayı Orhan Kahveci ve İstanbul Göktürk Trabzonlular Derneği Başkanı Evren Sancak desteklerini açıkladılar.

Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul Sorumlusu


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER