Ekrem İmamoğlu'na Bordo Mavi Ziyaret

Kağıthane Trabzonsporlular Derneği yönetimi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sürpriz ziyarette bulundu. Ekrem İmamoğlu misafirlerini Emirgan korusu Beyaz Köşk'te ağırladı.

Ekrem İmamoğlu'na Bordo Mavi Ziyaret

Dernek başkanı İbrahim Tüfekçi, Başkan yardımcıları Ömer Tüfekçi,  İbrahim Kalmuk ve Nilüfer Birinci, Yönetim kurulu üyeleri Av. Erdoğan Bal, Sezai Dede, Özcan İsmailoğlu, Ufuk Arslan, Asiye Yolsal ve Serpil Kaya ziyareti gerçekleştirdiler.

Ziyarette ilk önce Kağıthane Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Tüfekçi başkan Ekrem İmamoğlu'na yaptırdığı Trabzonspor forması ile olan resminin hediyesi ile başladı. Ardından İmamoğlu misafirlerine ikramlarda bulunarak istişarelerde bulundular.

Ziyaret Bordo Mavi olunca hali ile konuda Trabzonspor oluyor. İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koyu bir Trabzonsporlu olduğunu bilmeyen yoktur. Ekrem başkan bu yıl şampiyonluğun kaçmasına çok üzüldüğünü söyleyerek belkide bu kadar yaklaşmışken şampiyonluğu kaybetmek tüm Trabzonspor camiasında büyük üzüntüye sebep oldu dedi. Ama yinede Trabzonspor bizim sevdamız asla küsmek yok hep destek tam destek dedi.

İbrahim Tüfekçi ise Ekrem İmamoğlu'na sakın Trabzonspor'a desteklerinizi esirgemeyin diyerek biz aynı ekmeğin hamuruyuz bizler Trabzonlular olarak birlik ve beraberlik içinde olmazsak güçlenemeyiz dedi. Ziyaretin ardından hatıra fotoğrafları çekilerek günü ölümsüzleştirdiler.

Haber: Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul Sorumlusu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tonyalı
Tonyalı - 3 hafta Önce

Aynı ekmeğin hamuru olanlar istesin. Kendi şahsım adıma aynı ekmeğin hamuru değil, aynı tarlanın buğdayı dahi olmak istemem.

SIRADAKİ HABER