Menajeri Trabzonspor'u Kızdırdı

Trabzonspor'un bitirmeye çok yaklaştığı Vitor Hugo transferinde pürüz çıktı. Brezilyalı stoperin menajerinin, ödemelerin gecikmesi halinde yüzde 20 faiz uygulatmak istemesi bordo-mavili yönetimi kızdırdı.

Menajeri Trabzonspor'u Kızdırdı

Palmeiras'tan stoper Vitor Hugo'nun da bugün imzaya gelmesi bekleniyordu. Ancak görüşmelerde sorun çıktı. Oyuncunun menajeri ve avukatının sözleşmeye, "Ödemeler bir gün dahi gecikirse anapara üzerinden yüzde 20 faiz uygulanır" maddesi ekletmek istemesi üzerine yönetim çileden çıktı. Hugo'ya, "Bu şartlarda seni transfer etmeyiz, gerekeni yapın yoksa vazgeçeriz" restini çeken yönetim, "Yaptığımız teklifin üzerine çıkmayacağız" mesajını verdi. Hugo'ya yıllık 1.3 milyon euro önerilmişti.

GLOBO: ANLAŞMA TAMAM!
Brezilya'nın ünlü haber portalı Globo Esporte ise Vitor Hugo'nun Trabzonspor'a transferinin tamamlanmak üzere olduğunu duyurdu. Palmeiras'ın 4 milyon euro bonservis bedeli kazanacağı belirtilirken, sonraki satışından da yüzde 20 pay alacağı iddia edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Temel
Temel - 1 ay Önce

Böyle sadece para peşinde olan topçular yerine kendimiz yetenek yetiştirelim ama kimin çocuğu olup olmadığına bakmadan, çünkü bizde yetenek bu yüzden az çıkıyor, hep torpil hep adamcılık, bunlar olmazsa hedefe varılır, saygılar

SIRADAKİ HABER