banner728

Muhtarların Kardeşlik Gezisi

Muş Kaymakamlığı ve Belediyesi’nin destekleri ile 35 kişiden oluşan Hasköy İlçesi köy ve mahalle muhtarları Karadeniz Bölgesine gezi düzenledi.

Muhtarların Kardeşlik Gezisi

Trabzon-Rize-Gümüşhane-Amasya illerini gezen muhtarlar, Ankara’da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret etti.

Karadeniz Bölgesine ilk kez gelen muhtarlar buradan güzel hatıralarla ayrıldılar.  Hasköy ilçesi Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Erhan Akçil, terörün bitmesi noktasında gecesini gündüzüne katan, kardeşliğin pekişmesi noktasında büyük hassasiyet gösteren Bakan Süleyman Soylu ile birlikte kardeşlik projesinde yüreğini ortaya koyan ve inanılmaz çaba sarf eden Ahmet Külekçi’ye teşekkür etti.

Trabzon’un Hasköy’e bekliyoruz..

Trabzon’da çok iyi ağırlandıklarını dile getiren muhtarlar, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Muhtarlar Federasyonu Başkanı Bekir Aktürk, Arsin, Sürmene ve Araklı kaymakamları ile belediye başkanlarına ayrı ayrı teşekkür ederek, “Trabzon’u en kısa zamanda Hasköy’de ağırlamaktan büyük memnunluk duyacağız.” diye konuştular

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER