Recep Tayyip Erdoğan Verilen Kararı Açıkladı

Avni Aker Stadyumunda karar verildi! Bakın ne yapılacak! Cumhurbaşkanı açıkladı

Recep Tayyip Erdoğan Verilen Kararı Açıkladı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Seçim Beyannamesi açıkladı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, beyannamede yer alan 146 projeden bazılarını kamuoyuna tanırken Trabzon ile ilgili proje dikkat çekti.

Geçtiğimiz aylarda yıkımı tamamlanan ve yerine ne yapılacağını tartışılan Hüseyin Avni Aker Stadyumunun yerine ne yapılacağını açıkladı. Erdoğan "Eski stadların yerini Millet Bahçesi yapıyoruz. Trabzon Avni Aker stadının yerini de Millet Bahçesi yapıyoruz. Bize çevreci değilsiniz diyorlar. Kimmiş çevreci!” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Demir
Hasan Demir - 2 yıl Önce

Cumhurbaşkanımız sporun her alanına karışıyor. Karışmayla kalmıyor, sporun çirkimliklerini örtüyor ve aklıyor. Tabiki bu sadece İstenbul kulüpleri için oluyor ve neticede Trabzonspor zararlarını çekiyor. Yani adaletsizlik oluşturuyor malesef. Azizde

Hasan Demir
Hasan Demir - 2 yıl Önce

Azizde bunun kayıtlı özel şeylerimi varda acaba, azizin tüm istediği gibi spora karışıp yönlendiriyor. Allah va AKP liyimde ama eğrilerinide yazamadan geçemem. Çünkü Trabzonspor AKP den önde gelir.

SIRADAKİ HABER