TDF'den Anlamlı Ziyaret

Trabzon'un yetiştirdiği değerli sanatçılarından Hacı Kahveci Rahatsızlığından ötürü bir süredir Maltepe Süreyya Paşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi görüyor.

TDF'den Anlamlı Ziyaret

Son günlerde bir çok sanatçı dostu tarafından ziyaret edilen kahveci moral ve motivasyon açısındanda sosyal medya hesaplarından da ziyaretlerin mutluluğunu paylaşıyor.

Bu akşam da Hacı Kahveci’ye yine anlamlı bir ziyaret vardı. TDF Başkanı İsmail Şatıroğlu ve yönetimi Hacı Kahveci'yi hasta yatağında yalnız bırakmayarak ona olan sevgilerini belirttiler.

İsmail Şatıroğlu; Hacı Kahveci Trabzonumuzun yetiştirdiği ender sanatçılardan birisidir bizler onu tedavi gördüğü Süreyya paşa hastanesinde asla yalnız bırakmayacağız diyerek bundan sonra gözümüz kulağımız onun üzerinde olacak dedi.

Kahveci ise bu anlamlı ziyaret sonrası çok duygulandığını belirterek bizi buralarda yalnız bırakmayan tüm dostlarıma minnet borçluyum diyerek duygularını aktardı.

Diğer yandanda dün rahatsızlanarak hastane'ye kaldırılan sanatçı Ayhan Alptekinide tedavi gördüğü Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret eden İsmail Şatıroğlu ve yönetimi doktorlardan Alptekin'in sağlığı konusunda bilgi alarak ziyaretlerini sonlandırdılar.

Bizlerde HaberTS Ekibi Olarak Değerli Sanatçılarımız Hacı Kahveci ve Ayhan Alptekin'e Acil Şifalar Diliyoruz

Haber: Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul Sorumlusu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER