Trabzon'da Dijital Eğitim Seferberliği

Trabzon'da TTSO öncülüğünde Dijital Eğitim Seferberliği başlatılıyor.

TRABZON GUNDEMI 12.10.2020, 11:49
Trabzon'da Dijital Eğitim Seferberliği

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Habitat Derneği işbirliğinde Trabzon için dijital eğitim seferberliği başlatıyor.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Trabzon dijital eğitim seferberliği ile bireyleri, toplulukları ve işletmeleri bir araya getirerek; büyümek için ihtiyaç duydukları becerilere, kaynaklara ve bilgilere erişmelerine yardımcı olmak amaçlanıyor. Çalışma kapsamında Türkiye toplumunun ve ekonomisinin dijitalleşmesine odaklanan bir dizi farklı eğitime, programa ve atölye çalışmasına ev sahipliği yapılacak. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası olarak Habitat Derneği ile imzalanan bölgesel topluluk merkezi işbirliği protokolü kapsamında, Habitat Derneği'nin başlattığı online eğitim hareketine destek veriyoruz ve daha çok kişinin bu eğitimlerden yararlanması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Siz de online gerçekleştirilecek eğitimlere katılabilir ve etkileşimli olarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz" ifadesi kullanıldı.

ÜCRETSİZ VE HERKESİN KATILIMINA AÇIK

Eğitimlerin herkese açık ve ücretsiz olduğu belirtilen açıklamada şunlar vurgulandı:

"Eğitimler, her yaş aralığından kendini bu alanda bilgi sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açıktır. Katılmak istediğiniz her eğitim için ayrı ayrı başvuru formlarını doldurmanız gerekmektedir. Eğitim gününden 1 (Bir) gün önce eğitimin gerçekleştirileceği zoom programı bağlantı linki başvuru yapmış olduğunuz mail adresine gönderilecektir. Eğitim sonrasında katılımcılara blockchain altyapısı ile online katılım belgesi verilecektir."

Eğitim programıyla ilgili başvuru linklerinin eğitim öncesi TTSO web sitesi www.ttso.org.tr kanalıyla yayınlanacağı belirtildi.

EĞİTİM PROGRAMI

13 Ekim      Bireyler İçin Finansal Okuryazarlık

15 Ekim      Dijital Pazarlama

20 Ekim      KOBİ'ler için Dijital İş Süreçleri

22 Ekim      Çevrimiçi Güvenlik

27 Ekim      Finansal Risk Yönetimi

10 Kasım    Mobil Fotoğrafçılık

12 Kasım    Dijital Gazetecilik

17 Kasım    İnternet Reklamcılığı

19 Kasım    Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi

24 Kasım    Dijital Gazetecilik

8 Aralık      Bulut Bilişim

10 Aralık    Blockchain Okuryazarlığı

15 Aralık    Finansal Risk Yönetimi

17 Aralık    Dijital Pazarlama

22 Aralık    Dijital Okuryazarlık

24 Aralık    Girişimciler İçin Finansal Okuryazarlık

Yorumlar (0)