Trabzon'da helikopter ambülansı yola indi

Trabzon'da kara yoluna helikopter indi.

Trabzon'da helikopter ambülansı yola indi

Trabzon'un Çaykara ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan şahıs kara yoluna inen ambulans helikopterle KTÜ Farabi Hastanesi'ne götürüldü. 

Çaykara ilçesinde meydana gelen trafik kazası sonucu yaralanan şahsı almak üzere Trabzon'dan havalanan İl Sağlık Müdürlüğü'ne ait 112 hava ambulansı pilotu, bölgede helikopterin ineceği ölçüde yeterli arazi olmadığı için kaza yerine en yakın nokta olan kara yoluna indi. İniş sırasında yol tedbir amacıyla ulaşıma kapatılırken, hasta ambulans helikopterle alınarak Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne sevk edildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurettin
Nurettin - 3 ay Önce

Biz bu haberleri avrupada gorur duyardik hayranlikla ah bizdede olsa diye dua ederdik simdi cok sukur ulkemizde bu onuru yasiyor artik burada minnet duyulmasi gereken kisi Reis tayyip Erdogandir.ALLAH ondan razi olsun.degerini bilen kadar olmasada bilmeyenlerde var maalesef bu nimetlerden faydalanip Reise kufreden insanlar var bu ulkede ne diyelim ALLAH nankoru sevmez.biz diyoruzki gelin kuskunlukleri bir kenara birakalim bu. Lidere Reise sahip cikalim sonra pisman olmayalim birlik olalim.

SIRADAKİ HABER