Trabzonlu Genç Apple'un Yeni Reklam Yüzü Oldu

Trabzon'da yaşayan lise öğrencisi Mustafa Mert Topal, Apple'ın yeni reklam yüzü oldu.

Trabzonlu Genç Apple'un Yeni Reklam Yüzü Oldu

Trabzon'da yaşayan lise öğrencisi Mustafa Mert Topal, Apple'ın yeni reklam yüzü oldu.

ABD merkezli teknoloji şirketi Apple, 20 Nisan'daki reklam filmi çekimleri için adayların başvurusunu almaya başlamıştı. Kaliforniya eyaletinde yapılacak olan reklam çekimlerine katılmaya hak kazanan şanslı kişi ülkemizden biri oldu.

Şubat ayında başvuru yapan 17 yaşındaki lise öğrencisi Topal, Trabzon'un gururu oldu...

Milyonlarca başvuru arasından seçilen Mustafa Mert Topal, Trabzonspor'un alt yapısında futbol oynuyor. Reklam çekimleri için 4 ay sonra ABD'ye gidecek. Apple reklamından kazanacağı parayı kendisi ve kardeşlerinin eğitimi için kullanacak.

Topal, mankenlik hayalinin de olduğunu ve bu reklam çekimleri için 'Neden olmasın' diyerek başvuru yaptığını anlattı.

Bir arkadaşıyla sohbet ederken Apple’ın böyle bir ilan açtığını gören ve hemen başvuru yapan genç, kendisine olumlu yanıt geldiğinde çok şaşırdığını itiraf etti. İnternet üzerinden ingilizce yazışmalar yaptığını, mülakata girdiğini heyecanla anlattı. Oğlunun reklam yüzü olacağına ilişkin söylemine ilk önce inanmadığını anlatan Sevinç Topal da gururlu olduğunu söyledi.

Anne Topal da oğluyla birlikte ABD'ye gidecek.

Baba Topal ise, “Oğlumla gurur duyuyorum. Trabzonspor’un altyapısında oynuyor. İlçede oturuyoruz. Her gün 3 saat idmanlara geliyor. Çok disiplinli ve azimli bir çocuk." diyerek duygularını ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
True Legend
True Legend - 2 hafta Önce

Aman ne gurur duyulacak şey ha belki holwoodtanda teklif alir ha

SIRADAKİ HABER