Trabzonlu ünlü sanatçı Yusuf Güney hakkında şok iddialar

Bordo-Mavili takıma gönül veren aynı zamanda Trabzonlu olan ünlü sanatçı hakkında şok eden iddialar geldi.

Trabzonlu ünlü sanatçı Yusuf Güney hakkında şok iddialar

İddiaya göre, ünlü şarkıcı Yusuf Güney ile sosyal medyada tanışıp buluştuğu genç kadın arasında ödedikleri hesap yüzünden tartışma çıktı. Takside genç kadını darp ettiği söylenen Güney hakkında soruşturma başlatıldı. Ancak çift barıştı, genç kadın da şikayetinden vazgeçti.

Şarkıcı Yusuf Güney, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden Deniz Ç. isimli genç bir kadınla tanıştı. Mesajlaşmanın ardından İstinye'de bir parkta buluşan çift, daha sonra Bebek'te lüks bir kulübe gitti. Geç saatlere kadar eğlenen çift, mekandan ayrılarak başka bir yere gitmek üzere taksiye bindi.

İddiaya göre, takside aralarında gece kulübündeki hesap sebebiyle tartışma çıktı. Yine iddiaya göre Güney, genç kadına küfür ve hakaret içeren sözler sarf etti. Bu arada taksiden inmek isteyen kadına, Güney kolundan tutarak engel olmaya çalıştı.

Bu sırada ikili arasında tekme ve tokatların atıldığı bir arbede meydana geldiği belirtildi. Genç kadın, polis merkezine giderek Güney hakkında şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İstanbul Ailenin Korunması Bürosu tarafından soruşturma devam ederken, Deniz Ç., Güney ile barıştığını ve şikayetinden vazgeçtiğini belirtti.

Kadının şikayetinden vazgeçmesi üzerine Güney hakkında takipsizlik kararı verildi. Kararda; ortada şikayet bulunmadığı gerekçesiyle soruşturmaya devam edilmemesine hükmedildi.

(Sabah)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ksenos
Ksenos - 1 yıl Önce

İddia değilde sanki olayı yaşamışsınız... kadın la mı konuştunuz taksici ile mi? Adamın sosyal medyadan biri işe tanışıp gece kulubune gitmiş gibi bir iddia bence eğer doğruysa darptan daha büyük bir suçlama... netice aspargas haber...

SIRADAKİ HABER