Ünlü İsimler Şehit Aileleri İçin Ter Dökecek

“Şöhretler ve Efsaneler Futbol Turnuvası” için basın toplantısı düzenlendi.

Ünlü İsimler Şehit Aileleri İçin Ter Dökecek

Ortahisar Belediyesi'nin şehit aileleri yararına düzenlediği  “Şöhretler ve Efsaneler Futbol Turnuvası” için Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde basın açıklaması yapıldı.  

Basın toplantısına Ortahisar Belediye Başkan Vekili Faruk Kanca ile eski futbolculardan Ali Kemal Denizci, Hami Mandıralı ile sanatçılar Çetin Altay ve Ruhi Sarı katıldı.

Ünlü futbolcular şehit aileleri için ter dökecek

Basın açıklamasını yapan Belediye Başkan Vekili Faruk Kanca şehit aileleri yararına düzenlenen turnuvayla farklı takımlardan gelen milli sporcuların aynı zamanda renklerin kardeşliğini de simgeleyeceğini belirterek, "Milli takımımızın eski yıldızları ve televizyon dünyasının ünlü simalarının karşılaşacağı maçın geliri şehit ailelerine verilecektir. Farklı takımlardan gelen milli sporcular aynı zamanda renklerin kardeşliğini de simgeleyecektir. Ortahisar Belediyesi olarak gerçekleştireceğimiz bu çok anlamlı turnuvada sizleri de aramızda görmek bizleri ve şehit ailelerini sevindirecektir. Bu turnuvayla onları hiçbir zaman unutmayacağımızı ve her zaman yanlarında yer alacağımızı ifade etmek istiyorum. Allah bütün şehitlerimize gani gani rahmet eylesin, şehit ailelerimize de sabırlar ihsan etsin." diye konuştu.

Ünlü futbolcular şehit aileleri için ter dökecek

Trabzonspor'un eski futbolcularından Ali Kemal Denizci organizasyonla birlikte eski anılarının tekrar canlandığını ifade ederek, "Trabzon Ortahisar Belediyesi'nin yapmış olduğu bu organizasyondan ötürü teşekkür ediyorum. Trabzon'da her türlü etkinliğin yapıldığı bir şehir. Böyle bir anlamlı turnuvada geçmişte sahada rakip olduklarımızla şimdi şehit aileleri yararına bir arada olmaktan son derece mutluyum. İşte bu bir Türkiye fotoğrafıdır." dedi.  

Ünlü futbolcular şehit aileleri için ter dökecek

Eski Trabzonsporlu futbolcu Hami Mandıralı ise şehit aileleri yararına düzenlenen bu anlamlı etkinlikte yer almaktan gurur duyduğunu ifade ederek, "Ortahisar Belediyesi'ne bizleri bir araya getirdiği için teşekkür ediyoruz. Bu anlamlı etkinlikte bir arada olmaktan son derece mutluyum. Trabzon'da bu etkinliğin olmasından daha çok mutluyum. Şehitlerimize rahmet ve ailelerine sabır diliyorum." ifadelerini kullandı.

8 Kasım'da saat 20.00'da Beşirli Çok Amaçlı Spor Kompleksinde yapılacak turnuvaya ünlü futbolcular ile sanatçılar katılacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER